Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-54
Gotowy
Justin Havens
Huron BJJ
Randall Gordon The Butcher Shop Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-59
Gotowy
Michael Wang
Dragan BJJ (Alliance)
Wygrana na punkty - 05:00
Keith Abrams Concept BJJ Academy
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-51
Gotowy
Tyler Leslie
Team Renzo Gracie Ottawa
Mohamad Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:07
Male Gi / Adult / Purple / Ultra Heavy
(Day 1)
5-53
Gotowy
Simon Pudwell
PSLPB CICERO COSTHA
Sean Malone Action & Reaction MMA Wygrana na punkty - 07:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-53
Gotowy
Justin Garcia
Joslin’s MMA
Cody Hale Team Renzo Gracie Ottawa Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-57
Gotowy
Owen Foster
Huron BJJ
Nathan Hicks Ape Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
5-49
Gotowy
Kyle Sleeman
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Matt Hnatejko Precision Mixed Martial Arts
Female Gi / Adult / White / Super Heavy
(Day 1)
4-53
Gotowy
Hashini Puwakgolle Mudiyanselage
Bowen Brasa JiuJitsu
Hunter Lalonde Team Renzo Gracie Ottawa Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-60
Gotowy
Stewart Ivers
Action & Reaction MMA
Paul Wong Adrenaline MMA/GFTEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Female Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-54
Gotowy
Francesca DeNoble
Platinum Training Facility
Wygrana na punkty - 05:00
Evaline Warmels Stratford BJJ
Male Gi / Adult / Purple / Feather
(Day 1)
6-51
Gotowy
Shaher Ismail
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Kyle Spanton Team Renzo Gracie Ottawa Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 05:23
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-61
Gotowy
Joshua Perrin
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Michael Wang Dragan BJJ (Alliance)
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-51
Gotowy
Enrique Matute
Precision Mixed Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Cameron Hewitt Platinum Training Facility
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-58
Gotowy
Josh Schincariol
Maximum Training Centre
David Ferro Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-52
Gotowy
Logan Johnson
Armstrong Academy of Martial Arts
Wygrana na punkty - 06:00
Gregorio Sanchez Joslin’s MMA
Male Gi / Adult / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-54
Gotowy
Matteo Carlesimo
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Michael Perez SBG Canada
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-55
Gotowy
Christopher Matias
Ape Jiu Jitsu
Randall Gordon The Butcher Shop Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-62
Gotowy
Paul Wong
Adrenaline MMA/GFTEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Jesse Watters Submission Arts Academy - Barrie
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-53
Gotowy
Ryan Ball
PSLPB CICERO COSTHA
Mohamad Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Juvenile Boys Gi / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
5-55
Gotowy
Stone Rousseau
Maximum Training Centre
Wygrana na punkty - 05:00
Asim Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-54
Gotowy
Kyle Carruthers
Team DNA
Darren Brooks Joslin’s MMA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
4-52
Gotowy
Matthew Cavallaro
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Gabriel Matei Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:48
Female Gi / Adult / Blue / Feather
(Day 1)
2-64
Gotowy
Lauren Engelhardt
The Submission Academy
My Nguyen Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-59
Gotowy
Nathan Hicks
Ape Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Callum Meiklejohn Bowen Brasa JiuJitsu
Juvenile Boys Gi / White / Middle
(Day 1)
1-55
Gotowy
Jeremy Best
The Submission Academy
Artej Chahill Gracie Humaita Woodbridge Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / White / Feather
(Day 1)
3-62
Gotowy
Emran TayirBeck
Stratford BJJ
Shavinda Abeyratne Joslin’s MMA Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-55
Gotowy
William Smethurst
Maximum Training Centre
Wygrana na punkty - 05:00
Cody Hale Team Renzo Gracie Ottawa
Female Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-55
Gotowy
Sarah Piercey
Adrenaline MMA/GFTEAM
Francesca DeNoble Platinum Training Facility Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-52
Gotowy
Russell Granados
Munda Jiu Jitsu
Enrique Matute Precision Mixed Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Feather
(Day 1)
2-65
Gotowy
Saddiq Meigag
Team Renzo Gracie Ottawa
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:52
Dillon Lynch Northern Black Dragon Martial Arts
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-56
Gotowy
Darren Brooks
Joslin’s MMA
Kyle West PSLPB CICERO COSTHA Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-60
Gotowy
David Ferro
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Nathan Hicks Ape Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08