Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-3
Gotowy
Sandra De La Garza
King Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Juliana Taouil Ape Jiu Jitsu
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
2-8
Gotowy
Hayden Wojcik
Gracie Barra London Canada
Wygrana na punkty - 03:00
Michelle Dasilva Ape Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / +98,5 lbs
(Day 1)
4-10
Gotowy
Bennett Knight
Caique Jiu-jitsu Windsor
Wygrana na punkty - 01:34
Cooper Gruntz Huron BJJ
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-8
Gotowy
Jack Williams
Infinum BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Grayson Acevedo Battle Arts Academy, Mississauga
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
3-5
Gotowy
James Chartrand
Stratford BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Leonardo Myer The Submission Academy
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-9
Gotowy
Ryker Bayley
Ape Jiu Jitsu
Elijah Fortner Gracie Barra (Brazil) Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -45,5 lbs
(Day 1)
6-5
Gotowy
Isaiah Thomas
Salvosa BJJ/Ascension
Wygrane przez Poddanie (submission)
Mason Somers
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
4-8
Gotowy
Violet Lametti
Academia Brazilian JiuJitsu
Victoria Vanegas Battle Arts Academy, Mississauga Wygrana na punkty - 00:45
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
2-5
Gotowy
Levi Pennie
Concept BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Zayden McLemore Armstrong Academy of Martial Arts
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-5
Gotowy
Darcie-Ann Keary
Gracie Barra London Canada
Genevieve Garrity Huron BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -98,5 lbs
(Day 1)
6-6
Gotowy
Carissa Monteiro
Octa BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Dalia Bulgarski Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
3-6
Gotowy
Lincoln Janzen
Ape Jiu Jitsu
Adam Haj Hussain Octa BJJ Wygrana na punkty - 01:22
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-13
Gotowy
Grayson Acevedo
Battle Arts Academy, Mississauga
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Paul Schmidt Ape Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / +98,5 lbs
(Day 1)
4-11
Gotowy
Bennett Knight
Caique Jiu-jitsu Windsor
Wygrana na punkty - 02:59
Daniel Dasilva Ape Jiu Jitsu
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
Gotowy
Ellie Hakkers
Huron BJJ
Juliana Taouil Ape Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
6-8
Gotowy
Salah Al-Waqedi
Action & Reaction MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Dominik Janik Octa BJJ
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
2-6
Gotowy
Jacob DENYS
Huron BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Eliyah Jones Action & Reaction MMA
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
4-9
Gotowy
Victoria Vanegas
Battle Arts Academy, Mississauga
Wygrana na punkty - 03:00
Kaleia Thynne Action & Reaction MMA
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-8
Gotowy
Darcie-Ann Keary
Gracie Barra London Canada
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Sandra De La Garza King Jiu Jitsu
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
3-9
Gotowy
Emily Lamarche
Armstrong Academy of Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Adalyn Gracey The Submission Academy
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-11
Gotowy
Elijah Fortner
Gracie Barra (Brazil)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Jack Williams Infinum BJJ
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -98,5 lbs
(Day 1)
6-7
Gotowy
Carissa Monteiro
Octa BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Dalia Bulgarski Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
2-9
Gotowy
Jonah Rasinlic
Gracie Barra London Canada
Casey Bolinger Huron BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
Gotowy
Grayson Acevedo
Battle Arts Academy, Mississauga
Ryker Bayley Ape Jiu Jitsu Wygrana walkowerem - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -78,5 lbs
(Day 1)
3-10
Gotowy
Jayce Farrell
Joslin’s MMA
Dexter Bolinger Huron BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / +98,5 lbs
(Day 1)
4-12
Gotowy
Daniel Dasilva
Ape Jiu Jitsu
Cooper Gruntz Huron BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:59
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
2-10
Gotowy
Harrison Bayley
Ape Jiu Jitsu
Fernando Borges Pino Octa BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
6-9
Gotowy
Rowynn Brown
Platinum Training Facility
Felix Wylde PSLPB CICERO COSTHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
2-15
Gotowy
Kian Nakeyar
Gracie Barra London Canada
Wygrana na punkty - 03:00
Logan Henderson The Submission Academy
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-6
Gotowy
Juliana Taouil
Ape Jiu Jitsu
Genevieve Garrity Huron BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-10
Gotowy
Elijah Fortner
Gracie Barra (Brazil)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Paul Schmidt Ape Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
4-13
Gotowy
Aiden Pilley
Team Renzo Gracie Ottawa
Wygrana na punkty - 03:00
Weston Dreise Armstrong Academy of Martial Arts