Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
4-24
Gotowy
Jesse Poirier
Stratford BJJ
Rowan McGill Huron BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
2-28
Gotowy
Lucas Bennett
Forge Training Centre
James Mccabe PSLPB CICERO COSTHA Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
Gotowy
Dominik Formosa
Armstrong Academy of Martial Arts
Zarek Gautreau Mamute Martial Arts Academy Wygrana walkowerem
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -87,5 lbs
(Day 1)
3-26
Gotowy
Scarlett Sheers
The Submission Academy
Alyjanna Westgate Gracie Barra London Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -113 lbs
(Day 1)
6-26
Gotowy
Ryan Brown
Armstrong Academy of Martial Arts
Mason Tonello Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -105 lbs
(Day 1)
4-27
Gotowy
Tea Zotti
Core BJJ/Elite Mississauga
Isabele Gava Flores Toronto BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
5-22
Gotowy
Ryder Sakaluk
Joslin’s MMA
Darius Nakeyar Gracie Barra London Canada Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -124 lbs
(Day 1)
3-29
Gotowy
Keegan Caine
The Submission Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Jaxon Bordignon-Carpenter Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -96 lbs
(Day 1)
1-28
Gotowy
Vince Mrkobrada
The Submission Academy
Kacper Janik Octa BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
2-31
Gotowy
Gavriella Garrity
Huron BJJ
Jerikka Thynne PSLPB CICERO COSTHA Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -105 lbs
(Day 1)
4-30
Gotowy
Kai Wellington
Action & Reaction MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Jackson Lang Team Renzo Gracie Ottawa
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -113 lbs
(Day 1)
6-27
Gotowy
Uros Veselinov
Battle Arts Academy, Mississauga
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Avery McLaren TOPP Performance
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
5-24
Gotowy
Viktor Trbojevic
Battle Arts Academy, Mississauga
Dexter Frank Academix Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / +142 lbs
(Day 1)
1-30
Gotowy
Noah Wong
Action & Reaction MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Avery Carré PSLPB CICERO COSTHA
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -113 lbs
(Day 1)
Gotowy
Mason Tonello
Wygrana walkowerem
Tona Vazquez-Lee The Submission Academy
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
2-29
Gotowy
James Mccabe
PSLPB CICERO COSTHA
Talal Alom Octa BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / White / -124 lbs
(Day 1)
3-31
Gotowy
Emma Klassen
Ape Jiu Jitsu
Katrina Bolinger Stratford BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -105 lbs
(Day 1)
5-28
Gotowy
Wyatt Dunn
Gracie Barra London Canada
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Jack McCafferty The Submission Academy
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
2-30
Gotowy
Lucas Bennett
Forge Training Centre
Wygrana na punkty - 03:00
Aydin Ali King Jiu Jitsu
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -113 lbs
(Day 1)
6-29
Gotowy
Ryan Brown
Armstrong Academy of Martial Arts
Avery McLaren TOPP Performance Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -124 lbs
(Day 1)
3-30
Gotowy
Keegan Caine
The Submission Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Jaxon Bordignon-Carpenter Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / -124 lbs
(Day 1)
1-32
Gotowy
Maxwell Bayley
Ape Jiu Jitsu
Jonas Nelissen Xtreme Couture Toronto Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -105 lbs
(Day 1)
4-28
Gotowy
Tea Zotti
Core BJJ/Elite Mississauga
Wygrana na punkty - 03:43
Ella Gilliard Learn2Master Academy
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
5-25
Gotowy
Dexter Frank
Academix Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Nico Luna Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
2-32
Gotowy
Gavriella Garrity
Huron BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Jerikka Thynne PSLPB CICERO COSTHA
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / +142 lbs
(Day 1)
1-31
Gotowy
Noah Wong
Action & Reaction MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Avery Carré PSLPB CICERO COSTHA
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -113 lbs
(Day 1)
Gotowy
Uros Veselinov
Battle Arts Academy, Mississauga
Wygrana walkowerem
Tona Vazquez-Lee The Submission Academy
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
5-26
Gotowy
Viktor Trbojevic
Battle Arts Academy, Mississauga
Colin Smith Salvosa BJJ/Ascension Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / White / -124 lbs
(Day 1)
3-32
Gotowy
Emma Klassen
Ape Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:42
Rachel Brush Armstrong Academy of Martial Arts
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -105 lbs
(Day 1)
4-31
Gotowy
Kai Wellington
Action & Reaction MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Jackson Lang Team Renzo Gracie Ottawa
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / -124 lbs
(Day 1)
1-33
Gotowy
Maxwell Bayley
Ape Jiu Jitsu
Lincoln Kocsis Ape Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -105 lbs
(Day 1)
5-29
Gotowy
Wyatt Dunn
Gracie Barra London Canada
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Jack McCafferty The Submission Academy