Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-51
Gotowy
Riley Morrow
Adrenaline MMA/GFTEAM
Justin Havens Huron BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -96 lbs
(Day 1)
2-51
Gotowy
Casey Cherevaty
The Submission Academy
Alexander Bennett Forge Training Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Male Gi / Master 2 (40+) / Blue / Ultra Heavy
(Day 1)
1-46
Gotowy
Michael Slater
Team Renzo Gracie Ottawa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Chris Tyson Gracie Barra London Canada
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Middle
(Day 1)
4-46
Gotowy
Jason Bartlett
RENZO GRACIE ACADEMY OTTAWA
PAUL AZROT Battle Arts Academy, Mississauga Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / White / -159,5 lbs
(Day 1)
5-41
Gotowy
Nyah Hanson
Armstrong Academy of Martial Arts
Lexi Acton The Submission Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Male Gi / Master 2 (40+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
6-47
Gotowy
Ryan O’Donnell
Stratford BJJ
Abrie Kilian Kilian Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / White / -159,5 lbs
(Day 1)
5-42
Gotowy
Maya Brandner
Ape Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Chelsea Gaul The Submission Academy
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -142 lbs
(Day 1)
2-55
Gotowy
Dragon Seng
Ape Jiu Jitsu
Andre Mrkobrada The Submission Academy Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-52
Gotowy
Leonardo Rohde
Gracie Barra London Canada
Randall Gordon The Butcher Shop Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray-Yellow / +159,5 lbs
(Day 1)
5-45
Gotowy
Mika Ramier
Stratford BJJ
Breanna Klassen Ape Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-47
Gotowy
Edward Kostrzewa
Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Wygrana na punkty - 06:00
James Kingsland The Submission Academy
Male Gi / Adult / Purple / Feather
(Day 1)
6-50
Gotowy
Pedro Vinicius
Action & Reaction MMA
Kyle Spanton Team Renzo Gracie Ottawa Wygrana na punkty - 07:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Middle
(Day 1)
4-47
Gotowy
Anthony Dallner
Stratford BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Qasseem Nakeyar Adrenaline MMA/GFTEAM
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-53
Gotowy
Jack McLeod
Maximum Training Centre
Christopher Matias Ape Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Female Gi / Master 2 (40+) / Brown / Middle
(Day 1)
5-46
Gotowy
Jennifer Durasin
Adrenaline MMA/GFTEAM
Katie Belkalem Gracie Barra London Canada Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -96 lbs
(Day 1)
2-53
Gotowy
Lucas Jorge
Core BJJ/Elite Mississauga
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Alexander Bennett Forge Training Centre
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-49
Gotowy
Gregorio Sanchez
Joslin’s MMA
Wygrana na punkty - 06:00
George Kelley Bowler’BJJ
Female Gi / Master 1 (30+) / Blue / Middle
(Day 1)
4-44
Gotowy
Ashley Patrick
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Wygrana na punkty - 01:43
Tiffany Campbell Armstrong Academy of Martial Arts
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -142 lbs
(Day 1)
2-56
Gotowy
Dragon Seng
Ape Jiu Jitsu
Andre Mrkobrada The Submission Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
5-47
Gotowy
Kyle Sleeman
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Ian Clark Stratford BJJ
Male Gi / Adult / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
4-50
Gotowy
Matthew Cavallaro
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Wygrana na punkty - 06:00
Brandon Twaddle Dragan BJJ (Alliance)
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown / Light
(Day 1)
2-57
Gotowy
Jullian Ablaza
PSLPB CICERO COSTHA
Shaun Garrity Huron BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
5-48
Gotowy
Gustavo Ruthes
Gracie Barra London Canada
Matt Hnatejko Precision Mixed Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-48
Gotowy
Logan Johnson
Armstrong Academy of Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:15
Edward Kostrzewa Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Male Gi / Master 2 (40+) / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
6-52
Gotowy
Scott Rowe
PSLPB CICERO COSTHA
Juan Gualdron Gracie Barra London Canada Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-56
Gotowy
Matthew Klassen
Ape Jiu Jitsu
David Ferro Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-50
Gotowy
Adam Schmitt
Iron Monkey MMA
Ryan Ball PSLPB CICERO COSTHA Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Middle
(Day 1)
4-48
Gotowy
PAUL AZROT
Battle Arts Academy, Mississauga
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Anthony Dallner Stratford BJJ
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-50
Gotowy
Russell Granados
Munda Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Cameron Hewitt Platinum Training Facility
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown / Feather
(Day 1)
2-58
Gotowy
Patrick Mendoza
Salvosa BJJ/Ascension
Wygrana na punkty - 05:00
Cameron Lepage Ottawa Academy of Martial Arts
Male Gi / Master 2 (40+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
6-48
Gotowy
Francis Yanga
Armstrong Academy of Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Abrie Kilian Kilian Academy
Male Gi / Adult / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
4-51
Gotowy
Gabriel Matei
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:00
Tomer Tarsky Toronto Jiu-Jitsu Club