Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Adult / Black / Light
(Day 1)
1-37
Gotowy
Michael Mourtzis
King Jiu Jitsu
Seth Quiring PSLPB CICERO COSTHA Wygrane przez Poddanie (submission)
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Ultra Heavy
(Day 1)
3-38
Gotowy
Jesse Van Lierop
Platinum Training Facility
Wygrana na punkty - 05:00
Awyer Muradi Adrenaline MMA/GFTEAM
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -132,5 lbs
(Day 1)
6-36
Gotowy
Haevyn Bole
The Submission Academy
XIAO YING MA Salvosa BJJ/Ascension Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White-Gray / -132,5 lbs
(Day 1)
2-43
Gotowy
Jaclyn Emery
Gracie Barra London Canada
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Mattina Canesin Learn2Master Academy
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / +159,5 lbs
(Day 1)
4-37
Gotowy
Alex Amores Carlone
Armstrong Academy of Martial Arts
Ethan Wong Action & Reaction MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
2-39
Gotowy
Landon Vankoughnett
Action & Reaction MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Logan Wenger King Jiu Jitsu
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / +142 lbs
(Day 1)
5-34
Gotowy
Nash Bole
The Submission Academy
Anthony Mamone Joslin’s MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Male Gi / Adult / Brown / Light
(Day 1)
3-40
Gotowy
Tyson Porter
Team Renzo Gracie Ottawa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Jagger Lockman The Submission Academy
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Grey-Yellow / +142 lbs
(Day 1)
6-35
Gotowy
Chezney Cameron
The Submission Academy
Quetzally Vazquez-Lee The Submission Academy Wygrana na punkty - 04:00
Male Gi / Adult / Purple / Heavy
(Day 1)
3-43
Gotowy
Sachin Singh
Adrenaline MMA/GFTEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Dakota Leslie The Submission Academy
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -124 lbs
(Day 1)
5-32
Gotowy
Sophia Neirinckx
The Submission Academy
Elizabeth Dekort Forge Training Centre Wygrana na punkty - 04:00
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
2-40
Gotowy
Junior Quach
Salvosa BJJ/Ascension
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Lylah Dasilva Action & Reaction MMA
Male Gi / Adult / Purple / Light
(Day 1)
1-40
Gotowy
Adam James
Battle Arts Academy, Mississauga
Wygrana na punkty - 07:00
Rinor Berisha Joslin’s MMA
Female Gi / Adult / Purple / Middle
(Day 1)
4-38
Gotowy
Natia Cunningham
Joslin’s MMA
Sibel Yuce PSLPB CICERO COSTHA Wygrana na punkty - 07:00
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -132,5 lbs
(Day 1)
6-37
Gotowy
Rikaela Brush
Armstrong Academy of Martial Arts
Audrey Dunn Gracie Barra London Canada Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Ultra Heavy
(Day 1)
3-39
Gotowy
Dan Barsky
Huron BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Jesse Van Lierop Platinum Training Facility
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White-Gray / -132,5 lbs
(Day 1)
2-44
Gotowy
Jaclyn Emery
Gracie Barra London Canada
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Mattina Canesin Learn2Master Academy
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -142 lbs
(Day 1)
6-42
Gotowy
Julian Arias
Salvosa BJJ/Ascension
Teo Sergnese Gracie Humaita Woodbridge Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -124 lbs
(Day 1)
5-35
Gotowy
Solara Byford
HTA Windsor
Layla Rashid Progression BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
2-41
Gotowy
Lylah Dasilva
Action & Reaction MMA
Landon Vankoughnett Action & Reaction MMA Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Girls Gi / Blue / Feather
(Day 1)
4-41
Gotowy
Cecilija Meglic
Bowen Brasa JiuJitsu
Cadie Felicisimo Toronto BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / Brown / Light
(Day 1)
3-42
Gotowy
Tyson Porter
Team Renzo Gracie Ottawa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Jagger Lockman The Submission Academy
Male Gi / Adult / Black / Light
(Day 1)
1-38
Gotowy
Darson Hemmings
Absolute BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Michael Mourtzis King Jiu Jitsu
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -132,5 lbs
(Day 1)
6-38
Gotowy
XIAO YING MA
Salvosa BJJ/Ascension
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Rikaela Brush Armstrong Academy of Martial Arts
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / White / -159,5 lbs
(Day 1)
5-37
Gotowy
Maya Brandner
Ape Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Lexi Acton The Submission Academy
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -132,5 lbs
(Day 1)
6-39
Gotowy
Haevyn Bole
The Submission Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Audrey Dunn Gracie Barra London Canada
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
2-42
Gotowy
Junior Quach
Salvosa BJJ/Ascension
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Logan Wenger King Jiu Jitsu
Female Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
3-44
Gotowy
Ainsley Krienselokker
Adrenaline MMA/GFTEAM
Kelsie Parish Ape Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -142 lbs
(Day 1)
6-43
Gotowy
Julian Arias
Salvosa BJJ/Ascension
Teo Sergnese Gracie Humaita Woodbridge Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -96 lbs
(Day 1)
2-45
Gotowy
Aiden Burtt
Infinum BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Ces Morin Joslin’s MMA
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -124 lbs
(Day 1)
5-36
Gotowy
Solara Byford
HTA Windsor
Layla Rashid Progression BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Female Gi / Adult / Purple / Middle
(Day 1)
4-39
Gotowy
Grace Laemmler
Toronto Top Team
Wygrana na punkty - 03:22
Natia Cunningham Joslin’s MMA