Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / +113 lbs
(Day 1)
6-20
Gotowy
Lucas Mccabe
PSLPB CICERO COSTHA
James Donnelly Bowen Brasa JiuJitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
4-20
Gotowy
Jesse Poirier
Stratford BJJ
Hamza Abu Suleiman Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -78,5 lbs
(Day 1)
3-21
Gotowy
Patryk Janik
Octa BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Valentino Cipriani Joslin’s MMA
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
2-26
Gotowy
Aydin Ali
King Jiu Jitsu
James Mccabe PSLPB CICERO COSTHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -91,5 lbs
(Day 1)
1-23
Gotowy
James Shaw
Armstrong Academy of Martial Arts
Grayson Kocsis Ape Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -113 lbs
(Day 1)
6-24
Gotowy
Tona Vazquez-Lee
The Submission Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Ryan Brown Armstrong Academy of Martial Arts
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -105 lbs
(Day 1)
5-18
Gotowy
Brenner Klassen
Ape Jiu Jitsu
Harrison Harp Huron BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -105 lbs
(Day 1)
4-25
Gotowy
Cordelia Mosca
Infinum BJJ
Endaiya Campbell The Submission Academy Wygrana na punkty - 02:31
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
2-22
Gotowy
Luca Leonardo
Caique Jiu-jitsu Windsor
Wygrana na punkty - 03:00
Ben-Tate Say The Submission Academy
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / +113 lbs
(Day 1)
3-23
Gotowy
Anwar Aimaiti
Battle Arts Academy, Mississauga
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Dylan Smith Huron BJJ
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / +113 lbs
(Day 1)
6-21
Gotowy
Lucas Mccabe
PSLPB CICERO COSTHA
Airlie Jack The Submission Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
4-21
Gotowy
Jesse Poirier
Stratford BJJ
Dexter Masse Stratford BJJ Wygrana na punkty - 02:35
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
5-20
Gotowy
Max Jeffrey
Joslin’s MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Darius Nakeyar Gracie Barra London Canada
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
2-23
Gotowy
Deacon Dubreuil
Gracie Barra London Canada
Wygrana na punkty - 03:00
Isaac Marvin Infinum BJJ
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
4-22
Gotowy
Hamza Abu Suleiman
Wygrana na punkty - 01:44
Rowan McGill Huron BJJ
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -78,5 lbs
(Day 1)
3-27
Gotowy
Brayden Capstick
Platinum Training Facility
Torrin Colwell Infinum BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -105 lbs
(Day 1)
5-19
Gotowy
Brenner Klassen
Ape Jiu Jitsu
Harrison Harp Huron BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / +113 lbs
(Day 1)
6-22
Gotowy
James Donnelly
Bowen Brasa JiuJitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Cash Shelton Huron BJJ
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -96 lbs
(Day 1)
1-26
Gotowy
Gavin Klassen
Ape Jiu Jitsu
Kacper Janik Octa BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
2-27
Gotowy
Talal Alom
Octa BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Aydin Ali King Jiu Jitsu
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -87,5 lbs
(Day 1)
3-25
Gotowy
Scarlett Pennie
Concept BJJ Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Scarlett Sheers The Submission Academy
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
5-21
Gotowy
Max Jeffrey
Joslin’s MMA
Wygrana na punkty - 03:00
Ryder Sakaluk Joslin’s MMA
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -113 lbs
(Day 1)
6-25
Gotowy
Mason Tonello
Uros Veselinov Battle Arts Academy, Mississauga Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
4-23
Gotowy
Dexter Masse
Stratford BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Hamza Abu Suleiman
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
1-29
Gotowy
Dominik Formosa
Armstrong Academy of Martial Arts
Zarek Gautreau Mamute Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -105 lbs
(Day 1)
4-26
Gotowy
Cordelia Mosca
Infinum BJJ
Endaiya Campbell The Submission Academy Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
2-24
Gotowy
Kian Nakeyar
Gracie Barra London Canada
Deacon Dubreuil Gracie Barra London Canada Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -96 lbs
(Day 1)
1-27
Gotowy
Gavin Klassen
Ape Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Vince Mrkobrada The Submission Academy
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / +113 lbs
(Day 1)
Gotowy
Lucas Mccabe
PSLPB CICERO COSTHA
Cash Shelton Huron BJJ Wygrana walkowerem
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -78,5 lbs
(Day 1)
3-28
Gotowy
Brayden Capstick
Platinum Training Facility
Torrin Colwell Infinum BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / +113 lbs
(Day 1)
6-23
Gotowy
Airlie Jack
The Submission Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
James Donnelly Bowen Brasa JiuJitsu
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
5-23
Gotowy
Nico Luna
Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Colin Smith Salvosa BJJ/Ascension