Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-3
Färdig
Sandra De La Garza
King Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Juliana Taouil Ape Jiu Jitsu
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
2-8
Färdig
Hayden Wojcik
Gracie Barra London Canada
Vann på poäng - 03:00
Michelle Dasilva Ape Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / +98,5 lbs
(Day 1)
4-10
Färdig
Bennett Knight
Caique Jiu-jitsu Windsor
Vann på poäng - 01:34
Cooper Gruntz Huron BJJ
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-8
Färdig
Jack Williams
Infinum BJJ
Vann på poäng - 03:00
Grayson Acevedo Battle Arts Academy, Mississauga
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
3-5
Färdig
James Chartrand
Stratford BJJ
Vann på poäng - 03:00
Leonardo Myer The Submission Academy
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-9
Färdig
Ryker Bayley
Ape Jiu Jitsu
Elijah Fortner Gracie Barra (Brazil) Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -45,5 lbs
(Day 1)
6-5
Färdig
Isaiah Thomas
Salvosa BJJ/Ascension
Vann på Submission
Mason Somers
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
4-8
Färdig
Violet Lametti
Academia Brazilian JiuJitsu
Victoria Vanegas Battle Arts Academy, Mississauga Vann på poäng - 00:45
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
2-5
Färdig
Levi Pennie
Concept BJJ Academy
Vann på poäng - 03:00
Zayden McLemore Armstrong Academy of Martial Arts
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-5
Färdig
Darcie-Ann Keary
Gracie Barra London Canada
Genevieve Garrity Huron BJJ Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -98,5 lbs
(Day 1)
6-6
Färdig
Carissa Monteiro
Octa BJJ
Vann på Submission - 02:07
Dalia Bulgarski Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
3-6
Färdig
Lincoln Janzen
Ape Jiu Jitsu
Adam Haj Hussain Octa BJJ Vann på poäng - 01:22
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-13
Färdig
Grayson Acevedo
Battle Arts Academy, Mississauga
Vann på Submission - 02:11
Paul Schmidt Ape Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / +98,5 lbs
(Day 1)
4-11
Färdig
Bennett Knight
Caique Jiu-jitsu Windsor
Vann på poäng - 02:59
Daniel Dasilva Ape Jiu Jitsu
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
Färdig
Ellie Hakkers
Huron BJJ
Juliana Taouil Ape Jiu Jitsu Vann på Walkover
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
6-8
Färdig
Salah Al-Waqedi
Action & Reaction MMA
Vann på poäng - 03:00
Dominik Janik Octa BJJ
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
2-6
Färdig
Jacob DENYS
Huron BJJ
Vann på poäng - 03:00
Eliyah Jones Action & Reaction MMA
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
4-9
Färdig
Victoria Vanegas
Battle Arts Academy, Mississauga
Vann på poäng - 03:00
Kaleia Thynne Action & Reaction MMA
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-8
Färdig
Darcie-Ann Keary
Gracie Barra London Canada
Vann på domslut
Sandra De La Garza King Jiu Jitsu
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
3-9
Färdig
Emily Lamarche
Armstrong Academy of Martial Arts
Vann på poäng - 03:00
Adalyn Gracey The Submission Academy
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-11
Färdig
Elijah Fortner
Gracie Barra (Brazil)
Vann på Submission - 00:59
Jack Williams Infinum BJJ
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -98,5 lbs
(Day 1)
6-7
Färdig
Carissa Monteiro
Octa BJJ
Vann på Submission - 01:25
Dalia Bulgarski Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
2-9
Färdig
Jonah Rasinlic
Gracie Barra London Canada
Casey Bolinger Huron BJJ Vann på Submission - 00:41
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
Färdig
Grayson Acevedo
Battle Arts Academy, Mississauga
Ryker Bayley Ape Jiu Jitsu Vann på Walkover - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -78,5 lbs
(Day 1)
3-10
Färdig
Jayce Farrell
Joslin’s MMA
Dexter Bolinger Huron BJJ Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / +98,5 lbs
(Day 1)
4-12
Färdig
Daniel Dasilva
Ape Jiu Jitsu
Cooper Gruntz Huron BJJ Vann på domslut - 01:59
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
2-10
Färdig
Harrison Bayley
Ape Jiu Jitsu
Fernando Borges Pino Octa BJJ Vann på Submission
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
6-9
Färdig
Rowynn Brown
Platinum Training Facility
Felix Wylde PSLPB CICERO COSTHA Vann på Submission - 02:38
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
2-15
Färdig
Kian Nakeyar
Gracie Barra London Canada
Vann på poäng - 03:00
Logan Henderson The Submission Academy
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-6
Färdig
Juliana Taouil
Ape Jiu Jitsu
Genevieve Garrity Huron BJJ Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-10
Färdig
Elijah Fortner
Gracie Barra (Brazil)
Vann på Submission - 02:48
Paul Schmidt Ape Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
4-13
Färdig
Aiden Pilley
Team Renzo Gracie Ottawa
Vann på poäng - 03:00
Weston Dreise Armstrong Academy of Martial Arts