Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -105 lbs
(Day 1)
3-34
Färdig
Zaidin Colwell
Infinum BJJ
Noah Dinola Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Vann via diskvalificering - 00:15
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -105 lbs
(Day 1)
4-29
Färdig
Ella Gilliard
Learn2Master Academy
Isabele Gava Flores Toronto BJJ Vann på Submission
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / -124 lbs
(Day 1)
1-34
Färdig
Lincoln Kocsis
Ape Jiu Jitsu
Jonas Nelissen Xtreme Couture Toronto Vann på Submission - 03:54
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -113 lbs
(Day 1)
6-28
Färdig
Avery McLaren
TOPP Performance
Mason Tonello Vann på Submission - 01:08
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -91,5 lbs
(Day 1)
2-34
Färdig
Anya Veselinov
Battle Arts Academy, Mississauga
Lilly Moore The Submission Academy Vann på domslut - 03:00
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / White / -124 lbs
(Day 1)
3-33
Färdig
Rachel Brush
Armstrong Academy of Martial Arts
Katrina Bolinger Stratford BJJ Vann på Submission - 01:44
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -113 lbs
(Day 1)
6-30
Färdig
Uros Veselinov
Battle Arts Academy, Mississauga
Vann på Submission - 01:17
Ryan Brown Armstrong Academy of Martial Arts
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / White / -115 lbs
(Day 1)
4-32
Färdig
Maeve Thornrose
Stratford BJJ
ARWYNNE WEEKES Joslin’s MMA Vann på poäng - 01:16
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -105 lbs
(Day 1)
3-35
Färdig
Zaidin Colwell
Infinum BJJ
Waylon Roote TOPP Performance Vann på Submission - 00:40
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
Färdig
Viktor Trbojevic
Battle Arts Academy, Mississauga
Nico Luna Jiu-Jitsu for Life Team Canada Vann på Walkover
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
2-33
Färdig
Gavriella Garrity
Huron BJJ
Vann på poäng - 03:00
Jerikka Thynne PSLPB CICERO COSTHA
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -113 lbs
(Day 1)
Färdig
Tona Vazquez-Lee
The Submission Academy
Avery McLaren TOPP Performance Vann på Walkover
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / White / -159,5 lbs
(Day 1)
4-34
Färdig
Hudson Bartel
Ape Jiu Jitsu
Ezra Rashid Progression BJJ Vann på poäng - 03:40
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -115 lbs
(Day 1)
6-31
Färdig
Lukas Sartori
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Vann på poäng - 04:00
Mohammed Al-Waqedi Action & Reaction MMA
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -105 lbs
(Day 1)
3-36
Färdig
Waylon Roote
TOPP Performance
Noah Dinola Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Vann på Submission - 01:06
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -124 lbs
(Day 1)
1-35
Färdig
Isaiah Greene Mullings
The Submission Academy
Hamilton Moffat Huron BJJ Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -91,5 lbs
(Day 1)
2-35
Färdig
Anya Veselinov
Battle Arts Academy, Mississauga
Vann på poäng - 03:00
Lilly Moore The Submission Academy
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
5-27
Färdig
Colin Smith
Salvosa BJJ/Ascension
Dexter Frank Academix Academy Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / White / -115 lbs
(Day 1)
4-33
Färdig
Maeve Thornrose
Stratford BJJ
ARWYNNE WEEKES Joslin’s MMA Vann på poäng - 01:16
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Grey-Yellow / +142 lbs
(Day 1)
6-33
Färdig
Morgan Roberts
The Submission Academy
Quetzally Vazquez-Lee The Submission Academy Vann på Submission - 00:51
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / White / -159,5 lbs
(Day 1)
4-35
Färdig
Hudson Bartel
Ape Jiu Jitsu
Ezra Rashid Progression BJJ Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -124 lbs
(Day 1)
5-30
Färdig
Maya Thomas
Bowen Brasa JiuJitsu
Vann på poäng - 04:00
Elizabeth Dekort Forge Training Centre
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
2-37
Färdig
Junior Quach
Salvosa BJJ/Ascension
Vann på Submission - 00:46
Landon Vankoughnett Action & Reaction MMA
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -124 lbs
(Day 1)
1-36
Färdig
Isaiah Greene Mullings
The Submission Academy
Hamilton Moffat Huron BJJ Vann på Submission - 00:54
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -91,5 lbs
(Day 1)
2-36
Färdig
Anya Veselinov
Battle Arts Academy, Mississauga
Lilly Moore The Submission Academy Vann på Submission - 02:08
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Ultra Heavy
(Day 1)
3-37
Färdig
Awyer Muradi
Adrenaline MMA/GFTEAM
Dan Barsky Huron BJJ Vann på poäng - 05:00
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / +142 lbs
(Day 1)
5-33
Färdig
Nash Bole
The Submission Academy
Anthony Mamone Joslin’s MMA Vann på Submission - 02:36
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -115 lbs
(Day 1)
6-32
Färdig
Lukas Sartori
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Vann på Submission - 02:59
Mohammed Al-Waqedi Action & Reaction MMA
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / +159,5 lbs
(Day 1)
4-36
Färdig
Alex Amores Carlone
Armstrong Academy of Martial Arts
Ethan Wong Action & Reaction MMA Vann på Submission - 03:28
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Grey-Yellow / +142 lbs
(Day 1)
6-34
Färdig
Morgan Roberts
The Submission Academy
Chezney Cameron The Submission Academy Vann på Submission - 02:25
Girls Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -124 lbs
(Day 1)
5-31
Färdig
Maya Thomas
Bowen Brasa JiuJitsu
Sophia Neirinckx The Submission Academy Vann på poäng - 04:00
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
2-38
Färdig
Logan Wenger
King Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Lylah Dasilva Action & Reaction MMA