Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-54
Završeno
Justin Havens
Huron BJJ
Randall Gordon The Butcher Shop Pobeda po poenima - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-59
Završeno
Michael Wang
Dragan BJJ (Alliance)
Pobeda po poenima - 05:00
Keith Abrams Concept BJJ Academy
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-51
Završeno
Tyler Leslie
Team Renzo Gracie Ottawa
Mohamad Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Pobedio Završnicom - 05:07
Male Gi / Adult / Purple / Ultra Heavy
(Day 1)
5-53
Završeno
Simon Pudwell
PSLPB CICERO COSTHA
Sean Malone Action & Reaction MMA Pobeda po poenima - 07:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-53
Završeno
Justin Garcia
Joslin’s MMA
Cody Hale Team Renzo Gracie Ottawa Pobedio Završnicom - 03:18
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-57
Završeno
Owen Foster
Huron BJJ
Nathan Hicks Ape Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:33
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
5-49
Završeno
Kyle Sleeman
PSLPB CICERO COSTHA
Pobedio Završnicom - 01:28
Matt Hnatejko Precision Mixed Martial Arts
Female Gi / Adult / White / Super Heavy
(Day 1)
4-53
Završeno
Hashini Puwakgolle Mudiyanselage
Bowen Brasa JiuJitsu
Hunter Lalonde Team Renzo Gracie Ottawa Pobedio Završnicom - 02:04
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-60
Završeno
Stewart Ivers
Action & Reaction MMA
Paul Wong Adrenaline MMA/GFTEAM Pobedio Završnicom - 04:02
Female Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-54
Završeno
Francesca DeNoble
Platinum Training Facility
Pobeda po poenima - 05:00
Evaline Warmels Stratford BJJ
Male Gi / Adult / Purple / Feather
(Day 1)
6-51
Završeno
Shaher Ismail
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Kyle Spanton Team Renzo Gracie Ottawa Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 05:23
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-61
Završeno
Joshua Perrin
PSLPB CICERO COSTHA
Pobedio Završnicom - 02:57
Michael Wang Dragan BJJ (Alliance)
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-51
Završeno
Enrique Matute
Precision Mixed Martial Arts
Pobeda po poenima - 05:00
Cameron Hewitt Platinum Training Facility
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-58
Završeno
Josh Schincariol
Maximum Training Centre
David Ferro Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-52
Završeno
Logan Johnson
Armstrong Academy of Martial Arts
Pobeda po poenima - 06:00
Gregorio Sanchez Joslin’s MMA
Male Gi / Adult / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-54
Završeno
Matteo Carlesimo
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Pobedio Završnicom - 03:11
Michael Perez SBG Canada
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-55
Završeno
Christopher Matias
Ape Jiu Jitsu
Randall Gordon The Butcher Shop Pobeda po poenima - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-62
Završeno
Paul Wong
Adrenaline MMA/GFTEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Jesse Watters Submission Arts Academy - Barrie
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-53
Završeno
Ryan Ball
PSLPB CICERO COSTHA
Mohamad Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Pobedio Završnicom - 00:59
Juvenile Boys Gi / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
5-55
Završeno
Stone Rousseau
Maximum Training Centre
Pobeda po poenima - 05:00
Asim Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-54
Završeno
Kyle Carruthers
Team DNA
Darren Brooks Joslin’s MMA Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
4-52
Završeno
Matthew Cavallaro
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Gabriel Matei Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Pobedio Završnicom - 05:48
Female Gi / Adult / Blue / Feather
(Day 1)
2-64
Završeno
Lauren Engelhardt
The Submission Academy
My Nguyen Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Pobedio Završnicom - 02:57
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-59
Završeno
Nathan Hicks
Ape Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom
Callum Meiklejohn Bowen Brasa JiuJitsu
Juvenile Boys Gi / White / Middle
(Day 1)
1-55
Završeno
Jeremy Best
The Submission Academy
Artej Chahill Gracie Humaita Woodbridge Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Adult / White / Feather
(Day 1)
3-62
Završeno
Emran TayirBeck
Stratford BJJ
Shavinda Abeyratne Joslin’s MMA Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-55
Završeno
William Smethurst
Maximum Training Centre
Pobeda po poenima - 05:00
Cody Hale Team Renzo Gracie Ottawa
Female Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-55
Završeno
Sarah Piercey
Adrenaline MMA/GFTEAM
Francesca DeNoble Platinum Training Facility Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-52
Završeno
Russell Granados
Munda Jiu Jitsu
Enrique Matute Precision Mixed Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Feather
(Day 1)
2-65
Završeno
Saddiq Meigag
Team Renzo Gracie Ottawa
Pobedio Odlukom - 03:52
Dillon Lynch Northern Black Dragon Martial Arts
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-56
Završeno
Darren Brooks
Joslin’s MMA
Kyle West PSLPB CICERO COSTHA Pobeda po poenima - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-60
Završeno
David Ferro
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Nathan Hicks Ape Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:08