Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-54
Afgelopen
Justin Havens
Huron BJJ
Randall Gordon The Butcher Shop Gewonnen via Punten - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-59
Afgelopen
Michael Wang
Dragan BJJ (Alliance)
Gewonnen via Punten - 05:00
Keith Abrams Concept BJJ Academy
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-51
Afgelopen
Tyler Leslie
Team Renzo Gracie Ottawa
Mohamad Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Gewonnen via Overgave - 05:07
Male Gi / Adult / Purple / Ultra Heavy
(Day 1)
5-53
Afgelopen
Simon Pudwell
PSLPB CICERO COSTHA
Sean Malone Action & Reaction MMA Gewonnen via Punten - 07:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-53
Afgelopen
Justin Garcia
Joslin’s MMA
Cody Hale Team Renzo Gracie Ottawa Gewonnen via Overgave - 03:18
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-57
Afgelopen
Owen Foster
Huron BJJ
Nathan Hicks Ape Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 02:33
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
5-49
Afgelopen
Kyle Sleeman
PSLPB CICERO COSTHA
Gewonnen via Overgave - 01:28
Matt Hnatejko Precision Mixed Martial Arts
Female Gi / Adult / White / Super Heavy
(Day 1)
4-53
Afgelopen
Hashini Puwakgolle Mudiyanselage
Bowen Brasa JiuJitsu
Hunter Lalonde Team Renzo Gracie Ottawa Gewonnen via Overgave - 02:04
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-60
Afgelopen
Stewart Ivers
Action & Reaction MMA
Paul Wong Adrenaline MMA/GFTEAM Gewonnen via Overgave - 04:02
Female Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-54
Afgelopen
Francesca DeNoble
Platinum Training Facility
Gewonnen via Punten - 05:00
Evaline Warmels Stratford BJJ
Male Gi / Adult / Purple / Feather
(Day 1)
6-51
Afgelopen
Shaher Ismail
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Kyle Spanton Team Renzo Gracie Ottawa Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 05:23
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-61
Afgelopen
Joshua Perrin
PSLPB CICERO COSTHA
Gewonnen via Overgave - 02:57
Michael Wang Dragan BJJ (Alliance)
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-51
Afgelopen
Enrique Matute
Precision Mixed Martial Arts
Gewonnen via Punten - 05:00
Cameron Hewitt Platinum Training Facility
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-58
Afgelopen
Josh Schincariol
Maximum Training Centre
David Ferro Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-52
Afgelopen
Logan Johnson
Armstrong Academy of Martial Arts
Gewonnen via Punten - 06:00
Gregorio Sanchez Joslin’s MMA
Male Gi / Adult / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-54
Afgelopen
Matteo Carlesimo
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Gewonnen via Overgave - 03:11
Michael Perez SBG Canada
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-55
Afgelopen
Christopher Matias
Ape Jiu Jitsu
Randall Gordon The Butcher Shop Gewonnen via Punten - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-62
Afgelopen
Paul Wong
Adrenaline MMA/GFTEAM
Gewonnen via Punten - 05:00
Jesse Watters Submission Arts Academy - Barrie
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-53
Afgelopen
Ryan Ball
PSLPB CICERO COSTHA
Mohamad Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Gewonnen via Overgave - 00:59
Juvenile Boys Gi / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
5-55
Afgelopen
Stone Rousseau
Maximum Training Centre
Gewonnen via Punten - 05:00
Asim Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-54
Afgelopen
Kyle Carruthers
Team DNA
Darren Brooks Joslin’s MMA Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
4-52
Afgelopen
Matthew Cavallaro
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Gabriel Matei Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Gewonnen via Overgave - 05:48
Female Gi / Adult / Blue / Feather
(Day 1)
2-64
Afgelopen
Lauren Engelhardt
The Submission Academy
My Nguyen Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Gewonnen via Overgave - 02:57
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-59
Afgelopen
Nathan Hicks
Ape Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave
Callum Meiklejohn Bowen Brasa JiuJitsu
Juvenile Boys Gi / White / Middle
(Day 1)
1-55
Afgelopen
Jeremy Best
The Submission Academy
Artej Chahill Gracie Humaita Woodbridge Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Adult / White / Feather
(Day 1)
3-62
Afgelopen
Emran TayirBeck
Stratford BJJ
Shavinda Abeyratne Joslin’s MMA Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-55
Afgelopen
William Smethurst
Maximum Training Centre
Gewonnen via Punten - 05:00
Cody Hale Team Renzo Gracie Ottawa
Female Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-55
Afgelopen
Sarah Piercey
Adrenaline MMA/GFTEAM
Francesca DeNoble Platinum Training Facility Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-52
Afgelopen
Russell Granados
Munda Jiu Jitsu
Enrique Matute Precision Mixed Martial Arts Gewonnen via Punten - 05:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Feather
(Day 1)
2-65
Afgelopen
Saddiq Meigag
Team Renzo Gracie Ottawa
Gewonnen op Beslissing - 03:52
Dillon Lynch Northern Black Dragon Martial Arts
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-56
Afgelopen
Darren Brooks
Joslin’s MMA
Kyle West PSLPB CICERO COSTHA Gewonnen via Punten - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-60
Afgelopen
David Ferro
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Nathan Hicks Ape Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 01:08