Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-54
Ferdig
Justin Havens
Huron BJJ
Randall Gordon The Butcher Shop Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-59
Ferdig
Michael Wang
Dragan BJJ (Alliance)
Seier med poeng - 05:00
Keith Abrams Concept BJJ Academy
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-51
Ferdig
Tyler Leslie
Team Renzo Gracie Ottawa
Mohamad Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Seier på submission - 05:07
Male Gi / Adult / Purple / Ultra Heavy
(Day 1)
5-53
Ferdig
Simon Pudwell
PSLPB CICERO COSTHA
Sean Malone Action & Reaction MMA Seier med poeng - 07:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-53
Ferdig
Justin Garcia
Joslin’s MMA
Cody Hale Team Renzo Gracie Ottawa Seier på submission - 03:18
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-57
Ferdig
Owen Foster
Huron BJJ
Nathan Hicks Ape Jiu Jitsu Seier på submission - 02:33
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
5-49
Ferdig
Kyle Sleeman
PSLPB CICERO COSTHA
Seier på submission - 01:28
Matt Hnatejko Precision Mixed Martial Arts
Female Gi / Adult / White / Super Heavy
(Day 1)
4-53
Ferdig
Hashini Puwakgolle Mudiyanselage
Bowen Brasa JiuJitsu
Hunter Lalonde Team Renzo Gracie Ottawa Seier på submission - 02:04
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-60
Ferdig
Stewart Ivers
Action & Reaction MMA
Paul Wong Adrenaline MMA/GFTEAM Seier på submission - 04:02
Female Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-54
Ferdig
Francesca DeNoble
Platinum Training Facility
Seier med poeng - 05:00
Evaline Warmels Stratford BJJ
Male Gi / Adult / Purple / Feather
(Day 1)
6-51
Ferdig
Shaher Ismail
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Kyle Spanton Team Renzo Gracie Ottawa Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 05:23
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-61
Ferdig
Joshua Perrin
PSLPB CICERO COSTHA
Seier på submission - 02:57
Michael Wang Dragan BJJ (Alliance)
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-51
Ferdig
Enrique Matute
Precision Mixed Martial Arts
Seier med poeng - 05:00
Cameron Hewitt Platinum Training Facility
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-58
Ferdig
Josh Schincariol
Maximum Training Centre
David Ferro Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-52
Ferdig
Logan Johnson
Armstrong Academy of Martial Arts
Seier med poeng - 06:00
Gregorio Sanchez Joslin’s MMA
Male Gi / Adult / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-54
Ferdig
Matteo Carlesimo
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Seier på submission - 03:11
Michael Perez SBG Canada
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-55
Ferdig
Christopher Matias
Ape Jiu Jitsu
Randall Gordon The Butcher Shop Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-62
Ferdig
Paul Wong
Adrenaline MMA/GFTEAM
Seier med poeng - 05:00
Jesse Watters Submission Arts Academy - Barrie
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-53
Ferdig
Ryan Ball
PSLPB CICERO COSTHA
Mohamad Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Seier på submission - 00:59
Juvenile Boys Gi / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
5-55
Ferdig
Stone Rousseau
Maximum Training Centre
Seier med poeng - 05:00
Asim Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-54
Ferdig
Kyle Carruthers
Team DNA
Darren Brooks Joslin’s MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
4-52
Ferdig
Matthew Cavallaro
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Gabriel Matei Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Seier på submission - 05:48
Female Gi / Adult / Blue / Feather
(Day 1)
2-64
Ferdig
Lauren Engelhardt
The Submission Academy
My Nguyen Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Seier på submission - 02:57
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-59
Ferdig
Nathan Hicks
Ape Jiu Jitsu
Seier på submission
Callum Meiklejohn Bowen Brasa JiuJitsu
Juvenile Boys Gi / White / Middle
(Day 1)
1-55
Ferdig
Jeremy Best
The Submission Academy
Artej Chahill Gracie Humaita Woodbridge Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Adult / White / Feather
(Day 1)
3-62
Ferdig
Emran TayirBeck
Stratford BJJ
Shavinda Abeyratne Joslin’s MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-55
Ferdig
William Smethurst
Maximum Training Centre
Seier med poeng - 05:00
Cody Hale Team Renzo Gracie Ottawa
Female Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-55
Ferdig
Sarah Piercey
Adrenaline MMA/GFTEAM
Francesca DeNoble Platinum Training Facility Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-52
Ferdig
Russell Granados
Munda Jiu Jitsu
Enrique Matute Precision Mixed Martial Arts Seier med poeng - 05:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Feather
(Day 1)
2-65
Ferdig
Saddiq Meigag
Team Renzo Gracie Ottawa
Seier ved dommeravgjørelse - 03:52
Dillon Lynch Northern Black Dragon Martial Arts
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-56
Ferdig
Darren Brooks
Joslin’s MMA
Kyle West PSLPB CICERO COSTHA Seier med poeng - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-60
Ferdig
David Ferro
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Nathan Hicks Ape Jiu Jitsu Seier på submission - 01:08