Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-54
Färdig
Justin Havens
Huron BJJ
Randall Gordon The Butcher Shop Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-59
Färdig
Michael Wang
Dragan BJJ (Alliance)
Vann på poäng - 05:00
Keith Abrams Concept BJJ Academy
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-51
Färdig
Tyler Leslie
Team Renzo Gracie Ottawa
Mohamad Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Vann på Submission - 05:07
Male Gi / Adult / Purple / Ultra Heavy
(Day 1)
5-53
Färdig
Simon Pudwell
PSLPB CICERO COSTHA
Sean Malone Action & Reaction MMA Vann på poäng - 07:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-53
Färdig
Justin Garcia
Joslin’s MMA
Cody Hale Team Renzo Gracie Ottawa Vann på Submission - 03:18
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-57
Färdig
Owen Foster
Huron BJJ
Nathan Hicks Ape Jiu Jitsu Vann på Submission - 02:33
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
5-49
Färdig
Kyle Sleeman
PSLPB CICERO COSTHA
Vann på Submission - 01:28
Matt Hnatejko Precision Mixed Martial Arts
Female Gi / Adult / White / Super Heavy
(Day 1)
4-53
Färdig
Hashini Puwakgolle Mudiyanselage
Bowen Brasa JiuJitsu
Hunter Lalonde Team Renzo Gracie Ottawa Vann på Submission - 02:04
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-60
Färdig
Stewart Ivers
Action & Reaction MMA
Paul Wong Adrenaline MMA/GFTEAM Vann på Submission - 04:02
Female Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-54
Färdig
Francesca DeNoble
Platinum Training Facility
Vann på poäng - 05:00
Evaline Warmels Stratford BJJ
Male Gi / Adult / Purple / Feather
(Day 1)
6-51
Färdig
Shaher Ismail
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Kyle Spanton Team Renzo Gracie Ottawa Vann via diskvalificering - 05:23
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-61
Färdig
Joshua Perrin
PSLPB CICERO COSTHA
Vann på Submission - 02:57
Michael Wang Dragan BJJ (Alliance)
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-51
Färdig
Enrique Matute
Precision Mixed Martial Arts
Vann på poäng - 05:00
Cameron Hewitt Platinum Training Facility
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-58
Färdig
Josh Schincariol
Maximum Training Centre
David Ferro Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-52
Färdig
Logan Johnson
Armstrong Academy of Martial Arts
Vann på poäng - 06:00
Gregorio Sanchez Joslin’s MMA
Male Gi / Adult / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-54
Färdig
Matteo Carlesimo
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Vann på Submission - 03:11
Michael Perez SBG Canada
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
3-55
Färdig
Christopher Matias
Ape Jiu Jitsu
Randall Gordon The Butcher Shop Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
2-62
Färdig
Paul Wong
Adrenaline MMA/GFTEAM
Vann på poäng - 05:00
Jesse Watters Submission Arts Academy - Barrie
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
1-53
Färdig
Ryan Ball
PSLPB CICERO COSTHA
Mohamad Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Vann på Submission - 00:59
Juvenile Boys Gi / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
5-55
Färdig
Stone Rousseau
Maximum Training Centre
Vann på poäng - 05:00
Asim Iskandar Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-54
Färdig
Kyle Carruthers
Team DNA
Darren Brooks Joslin’s MMA Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
4-52
Färdig
Matthew Cavallaro
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Gabriel Matei Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Vann på Submission - 05:48
Female Gi / Adult / Blue / Feather
(Day 1)
2-64
Färdig
Lauren Engelhardt
The Submission Academy
My Nguyen Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh Vann på Submission - 02:57
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-59
Färdig
Nathan Hicks
Ape Jiu Jitsu
Vann på Submission
Callum Meiklejohn Bowen Brasa JiuJitsu
Juvenile Boys Gi / White / Middle
(Day 1)
1-55
Färdig
Jeremy Best
The Submission Academy
Artej Chahill Gracie Humaita Woodbridge Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Adult / White / Feather
(Day 1)
3-62
Färdig
Emran TayirBeck
Stratford BJJ
Shavinda Abeyratne Joslin’s MMA Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-55
Färdig
William Smethurst
Maximum Training Centre
Vann på poäng - 05:00
Cody Hale Team Renzo Gracie Ottawa
Female Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-55
Färdig
Sarah Piercey
Adrenaline MMA/GFTEAM
Francesca DeNoble Platinum Training Facility Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
5-52
Färdig
Russell Granados
Munda Jiu Jitsu
Enrique Matute Precision Mixed Martial Arts Vann på poäng - 05:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Feather
(Day 1)
2-65
Färdig
Saddiq Meigag
Team Renzo Gracie Ottawa
Vann på domslut - 03:52
Dillon Lynch Northern Black Dragon Martial Arts
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-56
Färdig
Darren Brooks
Joslin’s MMA
Kyle West PSLPB CICERO COSTHA Vann på poäng - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
3-60
Färdig
David Ferro
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Nathan Hicks Ape Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:08