Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / Adult / Purple / Open Weight
(Day 1)
1-70
Gotowy
Natia Cunningham
Joslin’s MMA
Sibel Yuce PSLPB CICERO COSTHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Female Gi / Adult / White / Middle
(Day 1)
2-78
Gotowy
Danielle Dumouchel
Legacy Fight Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Rebecca Dyck Bowen Brasa JiuJitsu
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Open Weight
(Day 1)
1-68
Gotowy
Awyer Muradi
Adrenaline MMA/GFTEAM
Kyle Sleeman PSLPB CICERO COSTHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Male Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-73
Gotowy
Simon Ferenc
The Submission Academy
Jake Macisaac Adrenaline MMA/GFTEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Male Gi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-81
Gotowy
Darcy Bettridge
The Submission Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Carl Estrada Gracie Barra London Canada
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Ultra Heavy
(Day 1)
6-74
Gotowy
Nikita Whitlock
5th Dimension Training Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Stan Kuzyk The Submission Academy
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
2-81
Gotowy
Nick Mole
Kilian Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Ricardo Martinez Adrenaline MMA/GFTEAM
Juvenile Boys Gi / White / Medium Heavy
(Day 1)
5-70
Gotowy
Salim Merhi
Ape Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Kyle MacMillan Ape Jiu Jitsu
Male Gi / Adult / White / Light Feather
(Day 1)
3-88
Gotowy
Tashdid Hossain
Gracie Barra London Canada
Cole Vankoughnett Armstrong Academy of Martial Arts Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-82
Gotowy
Gregory Baran
The Submission Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:34
Liam Noseworthy Guelph MMA
Female Gi / Adult / Purple / Open Weight
(Day 1)
1-71
Gotowy
Grace Laemmler
Toronto Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:24
Aimée Fraser The Butcher Shop
Male Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-74
Gotowy
Nathaniel Laurin
Action & Reaction MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Bobby Corkwell Iron Monkey MMA
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Medium Heavy
(Day 1)
5-74
Gotowy
Joshua Hill
Stratford BJJ
Alex Belleau Team Renzo Gracie Ottawa Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
2-80
Gotowy
Devon Lawrence
Gracie Barra London Canada
Amir Hadjiebrahimi King Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-75
Gotowy
Ryan Gillies
Ottawa Academy of Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
Almir Smailovic Adrenaline MMA/GFTEAM
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
2-82
Gotowy
Adam O’Shea
Gracie Barra London Canada
Ahmed Ibrahim King Jiu Jitsu Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:59
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Middle
(Day 1)
6-73
Gotowy
Warren John
Gracie Barra London Canada
Sonny Giannopoulos Gracie Barra London Canada Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / White / Middle
(Day 1)
5-77
Gotowy
Jinwei Ze
Gracie Barra London Canada
Tyler St John Armstrong Academy of Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-76
Gotowy
Kent Taylor
Platinum Training Facility
Wygrana na punkty - 05:00
Christopher Eybergen Stratford BJJ
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
2-83
Gotowy
Johan Krahn
Ape Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Joseph Brahmana Toronto BJJ
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Open Weight
(Day 1)
1-73
Gotowy
Paul Wong
Adrenaline MMA/GFTEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Michael Wang Dragan BJJ (Alliance)
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
2-84
Gotowy
Amir Hadjiebrahimi
King Jiu Jitsu
Nick Mole Kilian Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-77
Gotowy
Majd Entaklei
Learn2Master Academy
Chris Esch Concept BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Male Gi / Adult / White / Super Heavy
(Day 1)
6-77
Gotowy
Keevon Lapid
Maximum Training Centre
Wygrana na punkty - 05:00
Isaiah Tees R1NG BJJ
Male Gi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-83
Gotowy
Dylan MacAdam
The Submission Academy
Darcy Bettridge The Submission Academy Wygrana na punkty - 05:00
Female Gi / Adult / Purple / Open Weight
(Day 1)
1-72
Gotowy
Sibel Yuce
PSLPB CICERO COSTHA
Grace Laemmler Toronto Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Male Gi / Master 2 (40+) / White / Light
(Day 1)
3-85
Gotowy
Michael Fernando
The Submission Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Russell Rogers Gracie Barra London Canada
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Ultra Heavy
(Day 1)
6-76
Gotowy
Nikita Whitlock
5th Dimension Training Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
James Linton Caique Jiu-jitsu Windsor
Male Gi / Adult / White / Middle
(Day 1)
5-78
Gotowy
Mahmud Tarhuni
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Wygrana na punkty - 05:00
Devon Sjaarda Huron BJJ
Male Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
4-78
Gotowy
Jakub Szaniawski
MAFA BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Yousef El-Kaisi
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Open Weight
(Day 1)
1-74
Gotowy
Cameron Hewitt
Platinum Training Facility
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Michael Wang Dragan BJJ (Alliance)
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
2-85
Gotowy
Ahmed Ibrahim
King Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Johan Krahn Ape Jiu Jitsu