Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
9-8
Gotowy
Stavros Kivelos
Action & Reaction MMA
Dayton Pachin Academix Academy Wygrana na punkty
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-8
Gotowy
Matteo Mosca
Infinum BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Archer Thistle Bowen Brasa JiuJitsu
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
6-8
Gotowy
Zaina Khan
MN BJJ Academy
Rachel Pulkys Thompson Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:49
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
7-6
Gotowy
Erik Hardt
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrane przez Poddanie (submission)
Finn Moore Stratford BJJ
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-8
Gotowy
Dexter Bolinger
Huron BJJ
Lucas Kairalla Thompson Jiu Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
10-7
Gotowy
Lucian Mosneanu
Salvosa BJJ/Ascension
Victor Vasilev Salvosa BJJ/Ascension Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
6-7
Gotowy
Arjan Sandhu
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
ENZO DA ROSA MUÇAMBITE GRACIE BARRA TORONTO Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-7
Gotowy
Wesley Dortona
Academia Brazilian JiuJitsu
Grayson Garrity Huron BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
5-9
Gotowy
Johnathan Wu
Niagara Top Team
Efstratios Giaouridis Kalsamrit Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
2-9
Gotowy
Mason Tonello
Platinum Training Facility
Wygrana na punkty - 03:00
Benjamin Javier Salvosa BJJ/Ascension
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-7
Gotowy
Dallas Lum
Toronto BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Max Ghotb Thompson Jiu Jitsu
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-10
Gotowy
Victoria Saville
Toronto BJJ
Evollee Brennan Kalsamrit Martial Arts Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
7-7
Gotowy
Leo Fine
Thompson Jiu Jitsu
Noah Kuehn Infinum BJJ Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
6-9
Gotowy
Linden Van Stowski
Infinum BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Jonathan Jakobs Stratford BJJ
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-11
Gotowy
Logan Richard
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Gabriel Marcal GRACIE BARRA TORONTO Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
9-9
Gotowy
Dominik Janik
Battle Arts Academy, Mississauga
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Panos Kivelos Action & Reaction MMA
Boys Gi / White / Junior III (12yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
2-13
Gotowy
Konstantin Semenyaga
The Forge Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Ryder Mcdonald Infinum BJJ
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
8-10
Gotowy
Jackson Hawkyard
Bora BJJ
Liam Scouten Academia Brazilian JiuJitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
5-7
Gotowy
Emma Zervas
Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Teagan Shaw Academix Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
3-8
Gotowy
Ahmed Alzard
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Jase Varsava Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
2-10
Gotowy
Dylan Smith
Huron BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Mason Tonello Platinum Training Facility
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
9-10
Gotowy
Xavier Santamaria
Xtreme Couture Toronto
Wygrana na punkty - 03:00
Dayton Pachin Academix Academy
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
7-9
Gotowy
James Murphy
Academia Brazilian JiuJitsu
Rowan Hedley Niagara BJJ ( Cicero Costha) Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Day 1)
3-10
Gotowy
Dakota Maue
Stratford BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Carter Hestick 905 Brazilian Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
4-11
Gotowy
Abhay Sandhu
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Lincoln Lambe Bowen Brasa JiuJitsu
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-9
Gotowy
Andrew Kim
Thompson Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Lucas Kairalla Thompson Jiu Jitsu
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-9
Gotowy
Dallas Lum
Toronto BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Matteo Mosca Infinum BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
Gotowy
Dristn Cortes
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Tvrtko Solin Bora BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
6-10
Gotowy
Faaris Malik
Submissions Academy Milton
Wygrana na punkty - 03:00
Kosta Steta Absolute BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
Gotowy
Caelan Bailey
Bora BJJ
Wygrana walkowerem
Tvrtko Solin Bora BJJ
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
3-9
Gotowy
Calem Hedley
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Ahmed Alzard Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(Day 1)