Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
10-11
Gotowy
Henry Turcsanyi
MN BJJ Academy
Hunter Bonney MN BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
6-16
Gotowy
Jaxon Canavan
Academia Brazilian JiuJitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Noah Montgomery Academix Academy
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-19
Gotowy
Andre Twyman
Mamute Martial Arts Academy
Junior Quach Salvosa BJJ/Ascension Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Boys-Gilrs Gi / White / Junior II (11yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
7-13
Gotowy
Tiago Santos
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Vivienne Wai Toronto BJJ
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Day 1)
3-12
Gotowy
Dakota Maue
Stratford BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Carter Hestick 905 Brazilian Jiu-Jitsu
Girls Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
4-14
Gotowy
Kira Boseovski-Milano
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Sophie Hedley Niagara BJJ ( Cicero Costha) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Boys Gi / Yellow / Junior III (12yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
5-15
Gotowy
Majd Zamzam
Burlington Training Centre
Fillip Knezovic Bora BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Girls Gi / White / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
10-14
Gotowy
Gissella Pasos
Toronto BJJ
Fiona Barrett Bora BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
6-17
Gotowy
Maximus Moore
Niagara Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Noah Clarke Academia Jiu-Jitsu
Boys Gi / White / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-15
Gotowy
Nathan Khan
Trillium MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Fifer Irwin Primal MMA Toronto
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
9-16
Gotowy
James Donnelly
Bowen Brasa JiuJitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Keyshawn Laguerre Niagara Top Team
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-12
Gotowy
Hazel Suddons
Four-Eleven Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Gavriella Garrity Huron BJJ
Girls Gi / White / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
4-17
Gotowy
Aleksia Knezevic
Xtreme Couture Toronto
Wygrana na punkty - 04:00
Maya Surendran Gracie Humaita Woodbridge
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
1-17
Gotowy
Mark Bodnarchuk
Niagara Top Team
Anokh Sandhu Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
10-12
Gotowy
Aiden Pilley
Team Renzo Gracie Ottawa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Hunter Bonney MN BJJ Academy
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
6-19
Gotowy
Jaxon Canavan
Academia Brazilian JiuJitsu
Maximus Moore Niagara Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Girls Gi / White / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
9-14
Gotowy
Kaliesha Roberts
Bowen Brasa JiuJitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Angela Giaouridis Kalsamrit Martial Arts
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-16
Gotowy
Justin Ross
Mamute Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Thomas Cullen Cambridge BJJ
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-19
Gotowy
Mathieu Peyrou
The Forge Martial Arts
Nick Schembri Battle Arts Academy, Mississauga Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Girls Gi / White / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
4-18
Gotowy
Nati Santamaria
Xtreme Couture Toronto
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Cordelia Mosca Infinum BJJ
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
1-20
Gotowy
Milan Barenboum
Niagara Top Team
Junior Quach Salvosa BJJ/Ascension Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:55
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
10-15
Gotowy
Alexander Bawab
Salvosa BJJ/Ascension
Caden Lane PSLPB CICERO COSTHA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
5-13
Gotowy
Hamza Abu Suleiman
Platinum Training Facility
Boyd Weir PSLPB CICERO COSTHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-16
Gotowy
Chandler Gordon
Bowen Brasa JiuJitsu
Sebastian Surendran Gracie Humaita Woodbridge Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
3-19
Gotowy
Liam McDonald
Joslin’s MMA
Marcus Medeiros Evolucao Thai MMA Academy Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
9-17
Gotowy
Yuri Kibbe-Resch
Toronto BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Keyshawn Laguerre Niagara Top Team
Girls Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
5-16
Gotowy
Isabele Gava Flores
Toronto BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Susana Otero MN BJJ Academy
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
1-21
Gotowy
Bryer Chiasson
Action & Reaction MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Unknown User Octa BJJ
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
7-8
Gotowy
Erik Hardt
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Noah Kuehn Infinum BJJ
Boys Gi / Yellow / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
6-21
Gotowy
Zayd Zamzam
Burlington Training Centre
Cooper Mott Academix Academy Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(Day 1)
5-17
Gotowy
Lucy Drouillard
Stratford BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Adrianna Wroot Huron BJJ