Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -54 kg
(Day 1)
8-28
Gotowy
Yuri Kibbe-Resch
Toronto BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Jake Bielienko-Gamache Octa BJJ
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-29
Gotowy
Jose Francisco Martins Junior
GRACIE BARRA TORONTO
Wygrana na punkty - 05:00
Derek Rahme United BJJ
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -89,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
5-28
Gotowy
Robert Bannister
Academix Academy
Marcus Gough Joslin’s MMA Wygrana na punkty - 05:00
Boys No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -43 kg
(Day 1)
10-25
Gotowy
Hudson Evans
Niagara Top Team
Maximus Rivera Niagara Top Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
Gotowy
Gabriel Britto
Toronto BJJ
Colton Reece Niagara Top Team Wygrana walkowerem
Boys No-Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -58 kg
(Day 1)
1-28
Gotowy
Alden Kibbe-Resch
Toronto BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Hudson Crocco Santos Brothers BJJ
Boys No-Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -46 kg
(Day 1)
2-27
Gotowy
Santiago Peyrou
The Forge Martial Arts
Wygrana na punkty - 03:00
Lucas Chiasson Action & Reaction MMA
Boys No-Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -42 kg
(Day 1)
4-28
Gotowy
Nathan Shah
Xtreme Couture Toronto
Wygrana na punkty - 04:00
QUINTEN CAMPBELL Action & Reaction MMA
Girls No-Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -46 kg
(Day 1)
9-30
Gotowy
Alyssa Conners
Team DNA
Isabele Gava Flores Toronto BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Girls Gi / White-Grey / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
Gotowy
Ava Kim
Thompson Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Marcella Guerra Xtreme Couture Toronto
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
8-31
Gotowy
Ryan O’Donnell
Stratford BJJ
Riccardo Fronte Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Girls No-Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -34 kg
(Day 1)
3-28
Gotowy
Gavriella Garrity
Huron BJJ
Keira Prickett Niagara Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Boys No-Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -34 kg
(Day 1)
5-27
Gotowy
Alejandro Rivera
Niagara Top Team
Junior Quach Salvosa BJJ/Ascension Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Boys No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
6-30
Gotowy
Colton Reece
Niagara Top Team
Grayson Garrity Huron BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Boys-Girls No-Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
7-23
Gotowy
Isaiyah Jones
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Eillee Brennan Kalsamrit Martial Arts
Boys No-Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
7-26
Gotowy
Emmitt Gilmour
Niagara Top Team
Denys Tsubera Toronto BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
9-31
Gotowy
Oliver Toth
Thompson Jiu Jitsu
Clayton Wood Bowler’BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Boys No-Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -58 kg
(Day 1)
6-31
Gotowy
Unknown User
Octa BJJ
Bryer Chiasson Action & Reaction MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
5-31
Gotowy
Jonathan Jimenez
Toronto BJJ
Spencer Macdonald Joslin’s MMA Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Girls Gi / Blue / Juvenile 2 / -60,5 kg (Middle)
(Day 1)
3-31
Gotowy
Cadie Felicisimo
Toronto BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Sophie Turcotte Thompson Jiu Jitsu
Boys-Girls No-Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
7-24
Gotowy
Maximus Moore
Niagara Top Team
Eillee Brennan Kalsamrit Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
9-32
Gotowy
Diego Gomes Magalhaes
GRACIE BARRA TORONTO
George Headley Progression BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
Gotowy
Armin Agah
King Jiu Jitsu
Ilyas Jiwan 905 Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Boys No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -43 kg
(Day 1)
10-26
Gotowy
Kane Rae
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrana na punkty - 03:00
Maximus Rivera Niagara Top Team
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-30
Gotowy
Michael Turcsanyi
MN BJJ Academy
Wes Suddons Four-Eleven Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:44
Boys Gi / White / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
3-25
Gotowy
Francesco Lapico
Maximum Training Centre
Wygrana na punkty - 04:00
Hudson Bennett Toronto BJJ
Boys No-Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -54 kg
(Day 1)
8-29
Gotowy
Keyshawn Laguerre
Niagara Top Team
Yuri Kibbe-Resch Toronto BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-33
Gotowy
Bryan Fontez
Joslin’s MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Zulu Khan Toronto BJJ
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
10-29
Gotowy
ALEXANDER SOLTES
Academia Brazilian JiuJitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Emmanuel Plaza Salvosa BJJ/Ascension
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-32
Gotowy
Jon Kirk
Joslin’s MMA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
George Zedelashvili Action & Reaction MMA
Boys No-Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -58 kg
(Day 1)
6-32
Gotowy
Marcus Medeiros
Evolucao Thai MMA Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Unknown User Octa BJJ
Boys No-Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
7-27
Gotowy
Connor Althorpe
Niagara Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Emmitt Gilmour Niagara Top Team