Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -54 kg
(Day 1)
8-28
Закінчено
Yuri Kibbe-Resch
Toronto BJJ
Won by Submission - 02:38
Jake Bielienko-Gamache Octa BJJ
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-29
Закінчено
Jose Francisco Martins Junior
GRACIE BARRA TORONTO
Won by points - 05:00
Derek Rahme United BJJ
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -89,3 kg (Super heavy)
(Day 1)
5-28
Закінчено
Robert Bannister
Academix Academy
Marcus Gough Joslin’s MMA Won by points - 05:00
Boys No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -43 kg
(Day 1)
10-25
Закінчено
Hudson Evans
Niagara Top Team
Maximus Rivera Niagara Top Team Won by Decision - 03:00
Boys No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
Закінчено
Gabriel Britto
Toronto BJJ
Colton Reece Niagara Top Team Won by Walkover
Boys No-Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -58 kg
(Day 1)
1-28
Закінчено
Alden Kibbe-Resch
Toronto BJJ
Won by points - 04:00
Hudson Crocco Santos Brothers BJJ
Boys No-Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -46 kg
(Day 1)
2-27
Закінчено
Santiago Peyrou
The Forge Martial Arts
Won by points - 03:00
Lucas Chiasson Action & Reaction MMA
Boys No-Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -42 kg
(Day 1)
4-28
Закінчено
Nathan Shah
Xtreme Couture Toronto
Won by points - 04:00
QUINTEN CAMPBELL Action & Reaction MMA
Girls No-Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -46 kg
(Day 1)
9-30
Закінчено
Alyssa Conners
Team DNA
Isabele Gava Flores Toronto BJJ Won by Submission - 01:21
Girls Gi / White-Grey / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
Закінчено
Ava Kim
Thompson Jiu Jitsu
Won by Walkover
Marcella Guerra Xtreme Couture Toronto
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
8-31
Закінчено
Ryan O’Donnell
Stratford BJJ
Riccardo Fronte Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 03:59
Girls No-Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -34 kg
(Day 1)
3-28
Закінчено
Gavriella Garrity
Huron BJJ
Keira Prickett Niagara Top Team Won by Submission - 00:25
Boys No-Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -34 kg
(Day 1)
5-27
Закінчено
Alejandro Rivera
Niagara Top Team
Junior Quach Salvosa BJJ/Ascension Won by Submission - 00:45
Boys No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -34 kg
(Day 1)
6-30
Закінчено
Colton Reece
Niagara Top Team
Grayson Garrity Huron BJJ Won by Submission - 00:19
Boys-Girls No-Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
7-23
Закінчено
Isaiyah Jones
PSLPB CICERO COSTHA
Won by Submission - 00:09
Eillee Brennan Kalsamrit Martial Arts
Boys No-Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
7-26
Закінчено
Emmitt Gilmour
Niagara Top Team
Denys Tsubera Toronto BJJ Won by Submission - 00:32
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
9-31
Закінчено
Oliver Toth
Thompson Jiu Jitsu
Clayton Wood Bowler’BJJ Won by Submission - 00:54
Boys No-Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -58 kg
(Day 1)
6-31
Закінчено
Unknown User
Octa BJJ
Bryer Chiasson Action & Reaction MMA Won by Submission - 01:30
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
5-31
Закінчено
Jonathan Jimenez
Toronto BJJ
Spencer Macdonald Joslin’s MMA Won by points - 05:00
Juvenile Girls Gi / Blue / Juvenile 2 / -60,5 kg (Middle)
(Day 1)
3-31
Закінчено
Cadie Felicisimo
Toronto BJJ
Won by Submission - 01:52
Sophie Turcotte Thompson Jiu Jitsu
Boys-Girls No-Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -28 kg
(Day 1)
7-24
Закінчено
Maximus Moore
Niagara Top Team
Eillee Brennan Kalsamrit Martial Arts Won by Submission - 02:19
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
9-32
Закінчено
Diego Gomes Magalhaes
GRACIE BARRA TORONTO
George Headley Progression BJJ Won by points - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Day 1)
Закінчено
Armin Agah
King Jiu Jitsu
Ilyas Jiwan 905 Brazilian Jiu-Jitsu Won by Walkover
Boys No-Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -43 kg
(Day 1)
10-26
Закінчено
Kane Rae
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Won by points - 03:00
Maximus Rivera Niagara Top Team
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-30
Закінчено
Michael Turcsanyi
MN BJJ Academy
Wes Suddons Four-Eleven Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 04:44
Boys Gi / White / Teen III (15yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
3-25
Закінчено
Francesco Lapico
Maximum Training Centre
Won by points - 04:00
Hudson Bennett Toronto BJJ
Boys No-Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -54 kg
(Day 1)
8-29
Закінчено
Keyshawn Laguerre
Niagara Top Team
Yuri Kibbe-Resch Toronto BJJ Won by points - 03:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-33
Закінчено
Bryan Fontez
Joslin’s MMA
Won by Submission - 01:12
Zulu Khan Toronto BJJ
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -69,0 kg (Light)
(Day 1)
10-29
Закінчено
ALEXANDER SOLTES
Academia Brazilian JiuJitsu
Won by Submission - 02:20
Emmanuel Plaza Salvosa BJJ/Ascension
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
2-32
Закінчено
Jon Kirk
Joslin’s MMA
Won by Decision - 05:00
George Zedelashvili Action & Reaction MMA
Boys No-Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -58 kg
(Day 1)
6-32
Закінчено
Marcus Medeiros
Evolucao Thai MMA Academy
Won by Submission - 01:30
Unknown User Octa BJJ
Boys No-Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -31 kg
(Day 1)
7-27
Закінчено
Connor Althorpe
Niagara Top Team
Won by Submission - 01:13
Emmitt Gilmour Niagara Top Team