Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
9-8
Окончено
Stavros Kivelos
Action & Reaction MMA
Dayton Pachin Academix Academy Won by points
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-8
Окончено
Matteo Mosca
Infinum BJJ
Won by points - 03:00
Archer Thistle Bowen Brasa JiuJitsu
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
6-8
Окончено
Zaina Khan
MN BJJ Academy
Rachel Pulkys Thompson Jiu Jitsu Won by Submission - 02:49
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
7-6
Окончено
Erik Hardt
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Won by Submission
Finn Moore Stratford BJJ
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-8
Окончено
Dexter Bolinger
Huron BJJ
Lucas Kairalla Thompson Jiu Jitsu Won by Decision - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
10-7
Окончено
Lucian Mosneanu
Salvosa BJJ/Ascension
Victor Vasilev Salvosa BJJ/Ascension Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
6-7
Окончено
Arjan Sandhu
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
ENZO DA ROSA MUÇAMBITE GRACIE BARRA TORONTO Won by Submission - 02:54
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-7
Окончено
Wesley Dortona
Academia Brazilian JiuJitsu
Grayson Garrity Huron BJJ Won by Submission - 01:32
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
5-9
Окончено
Johnathan Wu
Niagara Top Team
Efstratios Giaouridis Kalsamrit Martial Arts Won by Submission - 02:02
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
2-9
Окончено
Mason Tonello
Platinum Training Facility
Won by points - 03:00
Benjamin Javier Salvosa BJJ/Ascension
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-7
Окончено
Dallas Lum
Toronto BJJ
Won by Submission - 00:54
Max Ghotb Thompson Jiu Jitsu
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
4-10
Окончено
Victoria Saville
Toronto BJJ
Evollee Brennan Kalsamrit Martial Arts Won by points - 03:00
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
7-7
Окончено
Leo Fine
Thompson Jiu Jitsu
Noah Kuehn Infinum BJJ Won by Submission
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
6-9
Окончено
Linden Van Stowski
Infinum BJJ
Won by points - 03:00
Jonathan Jakobs Stratford BJJ
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-11
Окончено
Logan Richard
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Gabriel Marcal GRACIE BARRA TORONTO Won by Submission - 01:13
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
9-9
Окончено
Dominik Janik
Battle Arts Academy, Mississauga
Won by Submission - 01:52
Panos Kivelos Action & Reaction MMA
Boys Gi / White / Junior III (12yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
2-13
Окончено
Konstantin Semenyaga
The Forge Martial Arts
Won by Submission - 00:48
Ryder Mcdonald Infinum BJJ
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
8-10
Окончено
Jackson Hawkyard
Bora BJJ
Liam Scouten Academia Brazilian JiuJitsu Won by Submission - 01:21
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
5-7
Окончено
Emma Zervas
Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Teagan Shaw Academix Academy Won by Decision - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
3-8
Окончено
Ahmed Alzard
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Jase Varsava Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Day 1)
2-10
Окончено
Dylan Smith
Huron BJJ
Won by points - 03:00
Mason Tonello Platinum Training Facility
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
9-10
Окончено
Xavier Santamaria
Xtreme Couture Toronto
Won by points - 03:00
Dayton Pachin Academix Academy
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
7-9
Окончено
James Murphy
Academia Brazilian JiuJitsu
Rowan Hedley Niagara BJJ ( Cicero Costha) Won by Submission
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Day 1)
3-10
Окончено
Dakota Maue
Stratford BJJ
Won by Submission - 01:02
Carter Hestick 905 Brazilian Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Day 1)
4-11
Окончено
Abhay Sandhu
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Submission - 00:40
Lincoln Lambe Bowen Brasa JiuJitsu
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-9
Окончено
Andrew Kim
Thompson Jiu Jitsu
Won by Decision - 03:00
Lucas Kairalla Thompson Jiu Jitsu
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-9
Окончено
Dallas Lum
Toronto BJJ
Won by points - 03:00
Matteo Mosca Infinum BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
Окончено
Dristn Cortes
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Walkover
Tvrtko Solin Bora BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
6-10
Окончено
Faaris Malik
Submissions Academy Milton
Won by points - 03:00
Kosta Steta Absolute BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
Окончено
Caelan Bailey
Bora BJJ
Won by Walkover
Tvrtko Solin Bora BJJ
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
3-9
Окончено
Calem Hedley
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Ahmed Alzard Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by points - 03:00
Boys Gi / White / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(Day 1)