Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male NoGi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
6-16
Gotowy
Shareef Labreche
Therien - Gringo Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Simon Boukorras BTT Canada
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
5-22
Gotowy
Amir Khoshdel
10th Planet Etobicoke, Toronto
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
BJ Jeroy Karma Brazilian Jiu-Jitsu
Male NoGi / Adult / Purple / Middle
(Day 1)
5-20
Gotowy
Irtaza Farhan
The Forge Martial Arts
Anton Thorson Hayabusa Academy (Kingston) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Male NoGi / Adult / Blue / Feather
(Day 1)
4-26
Gotowy
Michael Mctaggart
10th Planet Etobicoke, Toronto
Diego De Jesus Yorkdale Martial Arts Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Light
(Day 1)
1-22
Gotowy
Jon Kirk
Joslin’s MMA
Andrew Skelhorn Anderson Brothers Martial Arts Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Middle
(Day 1)
3-19
Gotowy
Daniel Davis
OpenMat mma
Max Li Toronto BJJ Wygrana na punkty - 10:00
Male NoGi / Adult / Purple / Light
(Day 1)
2-21
Gotowy
Reagan Tshibangu
Yorkdale Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 07:00
Unknown User Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Female NoGi / Adult / Blue / Super Heavy
(Day 1)
7-22
Gotowy
Solana Be
PSLPB CICERO COSTHA
Annaliese Heissler Higashi Canada Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / Master 2 (40+) / Blue / Middle
(Day 1)
2-23
Gotowy
Daniel Chartres
Team DNA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Michael Cortese Simcoe County Martial Arts
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Heavy
(Day 1)
7-21
Gotowy
Nicholas Niforos
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Wygrana na punkty - 06:00
Scott Haines Loyalist Martial Arts Academy
Male NoGi / Adult / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
6-19
Gotowy
Zac Rodier
Fernando Tererê Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 07:00
Brendan Watson 10th Planet HQ
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Ultra Heavy
(Day 1)
2-25
Gotowy
Nick Van Der Velde
The Submission Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
Jonathon Turco Niagara Top Team
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Light
(Day 1)
1-23
Gotowy
Lindon Arcilla
King Jiu Jitsu
Gabriel Wong GRINGO JIU JITSU Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / Adult / Blue / Feather
(Day 1)
4-27
Gotowy
David Podpecan
Xtreme Couture Toronto
Wygrana na punkty - 06:00
Nathan Rector Infinum BJJ
Male NoGi / Master 2 (40+) / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
6-21
Gotowy
Angelo Campobasso
Submission Arts Academy - Barrie
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Raphael Mark 10th Planet Etobicoke, Toronto
Female NoGi / Adult / Blue / Light Feather
(Day 1)
5-24
Gotowy
Billianna Cardozo
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrana na punkty - 06:00
Betty Huang Tristar Gym
Juvenile Boys NoGi / Blue / Feather
(Day 1)
4-25
Gotowy
Hlib Honcharov
Niagara Top Team
ALEXANDER SOLTES Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Super Heavy
(Day 1)
2-26
Gotowy
William McCammick
Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Christopher Bisaillon Fernando Tererê Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
5-23
Gotowy
Lee Kitajew
Submission Arts Academy - Barrie
Wygrana na punkty - 06:00
Amir Khoshdel 10th Planet Etobicoke, Toronto
Female NoGi / Adult / Blue / Super Heavy
(Day 1)
7-23
Gotowy
Melissa Baiocchi
Joslin’s MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:12
Solana Be PSLPB CICERO COSTHA
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
6-24
Gotowy
Jawad Elidrissi-Elawad
Learn2Master Academy
Brandon Berkmortel Infinum BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / Adult / White / Light
(Day 1)
3-22
Gotowy
Ibrahim Mostafa
OpenMat mma
Sam Musiala Yorkdale Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Adult / Blue / Feather
(Day 1)
4-28
Gotowy
Diego De Jesus
Yorkdale Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:43
Leo Topaloglou-Mundy PSLPB CICERO COSTHA
Male NoGi / Adult / Purple / Light Feather
(Day 1)
1-20
Gotowy
Xi Lau
Yorkdale Martial Arts Academy
Wygrana na punkty
Gilbert Lau Yorkdale Martial Arts Academy
Male NoGi / Master 2 (40+) / Blue / Middle
(Day 1)
2-24
Gotowy
Daniel Cicchirillo
Santos Brothers BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Daniel Chartres Team DNA
Male NoGi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
5-25
Gotowy
Naj Parniyan
Joslin’s MMA
Adam Schmitt Iron Monkey MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:31
Male NoGi / Adult / White / Light
(Day 1)
3-24
Gotowy
Trent Graham
Caique Jiu-jitsu Windsor
Wygrana na punkty - 05:00
Leo Lashkevych Niagara Top Team
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Light
(Day 1)
1-24
Gotowy
Michael Hoang
OpenMat mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Andrew Skelhorn Anderson Brothers Martial Arts
Male NoGi / Master 2 (40+) / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
6-22
Gotowy
Pavel Nikulnikov
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:25
Raphael Mark 10th Planet Etobicoke, Toronto
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Light
(Day 1)
1-25
Gotowy
Gabriel Wong
GRINGO JIU JITSU
Adam Rickman Toronto Top Team Wygrana na punkty - 06:00
Female NoGi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
2-27
Gotowy
Alyssa Sharron
Adrenaline MMA/GFTEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Natia Cunningham Joslin’s MMA
Female NoGi / Adult / Blue / Super Heavy
(Day 1)
7-24
Gotowy
Annaliese Heissler
Higashi Canada
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Melissa Baiocchi Joslin’s MMA