Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Super Heavy
(Day 1)
1-11
Gotowy
Ergys Sigeta
Octa BJJ
Amr Ghoneim Joslin’s MMA Wygrana na punkty - 10:00
Male NoGi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
6-10
Gotowy
Rob Anderson
Anderson Brothers Martial Arts
Matt Rodrigues Action & Reaction MMA Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Heavy
(Day 1)
5-12
Gotowy
Julius Trimmeliti
RMNU
Hussein Hazime Toronto Top Team Wygrana na punkty - 10:00
Male NoGi / Master 2 (40+) / Brown/Black / Light
(Day 1)
1-10
Gotowy
Thomas Armstrong
Wygrana na punkty - 05:00
Gregg King
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Feather
(Day 1)
7-9
Gotowy
Tony Nguyen
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 07:26
Parm Randhawa The Martial Arts Training Centre
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Middle
(Day 1)
3-11
Gotowy
Chase Mason
Armstrong Academy of Martial Arts
Max Li Toronto BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:48
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Ultra Heavy
(Day 1)
2-13
Gotowy
Brandon Keel
Ottawa Jiu Jitsu
GUILHERME CYPRIANO PSLPB CICERO COSTHA Wygrana na punkty - 10:00
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / White-Grey / -159,5 lbs
(Day 1)
2-9
Gotowy
Marco Di Cerbo
Julian Arias Salvosa BJJ/Ascension Wygrana na punkty - 04:00
Male NoGi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Medium Heavy
(Day 1)
5-11
Gotowy
Mathieu Daviault
BTT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Victor Ramos Octa BJJ
Male NoGi / Master 2 (40+) / Purple / Light
(Day 1)
1-12
Gotowy
Aaron Campbell
Armstrong Academy of Martial Arts
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Jim Tran Yorkdale Martial Arts Academy
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
6-8
Gotowy
Konrad Sliwinski
PSLPB CICERO COSTHA
Brian Timmons Gracie Barra Ott Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Middle
(Day 1)
3-12
Gotowy
Francis St-Amour
10th Planet Jiu Jitsu Montreal
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Shane O’Reilly BTT Canada
Male NoGi / Adult / Purple / Feather
(Day 1)
4-15
Gotowy
Scott Rodrigues
10th Planet Jiu Jitsu Montreal
Jeff Campbell PSLPB CICERO COSTHA Wygrana na punkty - 07:00
Male NoGi / Adult / Purple / Heavy
(Day 1)
5-15
Gotowy
Yohan Lainesse
BRAZILIAN TOP TEAM
Wygrana na punkty - 07:00
Dean Kim Toronto BJJ
Male NoGi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
6-11
Gotowy
Barry Simms
Santos Brothers BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:27
Rob Anderson Anderson Brothers Martial Arts
Male NoGi / Master 2 (40+) / Purple / Heavy
(Day 1)
6-13
Gotowy
Todd Hoselton
Loyalist Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Terrence Hand PSLPB CICERO COSTHA
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Middle
(Day 1)
3-13
Gotowy
Daniel Davis
OpenMat mma
Wygrana na punkty - 10:00
Fabrizio Urdanivia Action & Reaction MMA
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
6-9
Gotowy
Brian Timmons
Gracie Barra Ott
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Serop Chavez Action & Reaction MMA
Male NoGi / Master 2 (40+) / Purple / Light
(Day 1)
1-13
Gotowy
Chad Keats
RENZO GRACIE ACADEMY OTTAWA
Kyle Clark Yorkdale Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / Master 1 (30+) / Purple / Middle
(Day 1)
2-14
Gotowy
Andy Chung
10th Planet Etobicoke, Toronto
Allan Crewe Salvosa BJJ/Ascension Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Feather
(Day 1)
7-11
Gotowy
Tony Nguyen
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrana na punkty - 10:00
Tyson Weaver Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Heavy
(Day 1)
5-13
Gotowy
Vitaliy Akudovich
RMNU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:45
Julius Trimmeliti RMNU
Female NoGi / Adult / Purple / Feather
(Day 1)
1-15
Gotowy
Annie Le
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Pascale Antoun Action & Reaction MMA
Male NoGi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
6-12
Gotowy
Matt Rodrigues
Action & Reaction MMA
Barry Simms Santos Brothers BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Middle
(Day 1)
3-14
Gotowy
Eric Ho
Caio Terra Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Marcus C Action & Reaction MMA
Male NoGi / Adult / Purple / Ultra Heavy
(Day 1)
7-15
Gotowy
Stephen Lang
Action & Reaction MMA
Linady Mbandi Imperial Joslin’s MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Middle
(Day 1)
3-15
Gotowy
Max Li
Toronto BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Anand Ondhia Action & Reaction MMA
Male NoGi / Adult / Purple / Feather
(Day 1)
4-16
Gotowy
Ghaveyon Mano
Mamute Martial Arts Academy
Alejandro Rodriguez PSLPB CICERO COSTHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:13
Male NoGi / Adult / Purple / Middle
(Day 1)
5-18
Gotowy
Irtaza Farhan
The Forge Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Anton Thorson Hayabusa Academy (Kingston)
Female NoGi / Adult / Purple / Feather
(Day 1)
1-16
Gotowy
Monika Macki
PSLPB CICERO COSTHA
Kasel Supnet Jiu-Jitsu for Life Team Canada Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
Male NoGi / Adult / Purple / Light
(Day 1)
2-18
Gotowy
Reagan Tshibangu
Yorkdale Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 07:00
Andre Greco PSLPB CICERO COSTHA
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Middle
(Day 1)
3-16
Gotowy
Francis St-Amour
10th Planet Jiu Jitsu Montreal
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Dorian Angerbauer TROOP BJJ