Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -159,5 lbs
(Day 1)
4-7
Gotowy
Christian Corben
PSLPB CICERO COSTHA
Ethan Wong Action & Reaction MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Boys-Girls NoGi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
2-6
Gotowy
Annalee Jones
Rumble Martial Arts
Griffin Bayley PSLPB CICERO COSTHA Wygrana na punkty - 03:00
Girls NoGi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -105 lbs
(Day 1)
1-5
Gotowy
Kaylie Kelly
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Alyssa Conners Team DNA
Boys NoGi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / -96 lbs
(Day 1)
7-4
Gotowy
Nathan Shah
The Forge Martial Arts
QUINTEN CAMPBELL PSLPB CICERO COSTHA Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:54
Boys-Girls NoGi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White-Gray / -52 lbs
(Day 1)
3-3
Gotowy
Aurora Clark
PSLPB CICERO COSTHA
Jelani Howe Team DNA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys NoGi / Youth 2 (12 - 13 years) / White-Gray / -132,5 lbs
(Day 1)
5-5
Gotowy
Dominik Zusman
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrana na punkty - 04:00
Hunter Warren-Matty Xtreme Couture Toronto
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / White / -150,5 lbs
(Day 1)
7-5
Gotowy
Ethan Guichelaar
Kilian Academy
Cristian Limanni Wygrana na punkty - 04:00
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -159,5 lbs
(Day 1)
4-8
Gotowy
Ethan Wong
Action & Reaction MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Ethan Dobbie Joslin’s MMA
Boys-Girls NoGi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -45,5 lbs
(Day 1)
1-3
Gotowy
Victor Vasilev
Salvosa BJJ/Ascension
Wygrana na punkty - 03:00
Alexandra McIntosh PSLPB CICERO COSTHA
Girls NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -159,5 lbs
(Day 1)
3-7
Gotowy
Olyvia Holmes
PSLPB CICERO COSTHA
Alyssa Pistritto PSLPB CICERO COSTHA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / White-Grey / -159,5 lbs
(Day 1)
2-7
Gotowy
Marco Di Cerbo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:14
Julian Arias Salvosa BJJ/Ascension
Male NoGi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Medium Heavy
(Day 1)
5-9
Gotowy
Mathieu Daviault
BTT
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Ryan Withrow PSLPB CICERO COSTHA
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Grey-Yellow / +159,5 lbs
(Day 1)
5-7
Gotowy
BRENDON CONNERS
Team DNA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:20
Alex Amores Carlone Armstrong Academy of Martial Arts
Female NoGi / Adult / Purple / Super Heavy
(Day 1)
4-13
Gotowy
Brooke Tofflemire
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Emera Purton Ottawa Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 07:00
Male NoGi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Light
(Day 1)
7-7
Gotowy
Clement Chuong
Octa BJJ
Joey Boretski Limitless Brazilian Jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07
Male NoGi / Master 2 (40+) / Brown/Black / Medium Heavy
(Day 1)
2-10
Gotowy
Greg Davis
Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Wygrana na punkty - 05:00
Christopher Anderson Anderson Brothers Martial Arts
Boys NoGi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White-Gray / -65 lbs
(Day 1)
6-2
Gotowy
Sofia Paprica
The Forge Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Kaiden Sawada PSLPB CICERO COSTHA
Male NoGi / Master 2 (40+) / Brown/Black / Light
(Day 1)
1-8
Gotowy
Thomas Armstrong
Wygrane przez Poddanie (submission)
Jesse Gough Adrenaline MMA/GFTEAM
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Grey-Yellow / +159,5 lbs
(Day 1)
5-8
Gotowy
Alex Amores Carlone
Armstrong Academy of Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Landon Lorenowicz Team Nogueira Dubai
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Middle
(Day 1)
3-9
Gotowy
Daniel Davis
OpenMat mma
Wygrana na punkty - 10:00
C.J. Grisafi Academix Academy
Male NoGi / Master 2 (40+) / Brown/Black / Light
(Day 1)
1-9
Gotowy
Tyrone Pendon
5th Dimension Training Academy
Gregg King Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Boys NoGi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / -115 lbs
(Day 1)
6-6
Gotowy
Tacari Howe
Team DNA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Jayden Raposo Santos Brothers BJJ
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Medium Heavy
(Day 1)
4-11
Gotowy
HWARANG LEE
Toronto No Gi Inc
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Jamaal Richer The Forge Martial Arts
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / White / -150,5 lbs
(Day 1)
7-6
Gotowy
Ethan Guichelaar
Kilian Academy
Cristian Limanni Wygrana na punkty - 04:00
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / White-Grey / -159,5 lbs
(Day 1)
2-8
Gotowy
Marco Di Cerbo
Julian Arias Salvosa BJJ/Ascension Wygrana na punkty - 04:00
Male NoGi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Medium Heavy
(Day 1)
5-10
Gotowy
Victor Ramos
Octa BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Ryan Withrow PSLPB CICERO COSTHA
Boys NoGi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White-Gray / -65 lbs
(Day 1)
6-3
Gotowy
Kaiden Sawada
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Felix SACUEVO Toronto Top Team
Male NoGi / Master 2 (40+) / Brown/Black / Medium Heavy
(Day 1)
2-12
Gotowy
Greg Davis
Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Christopher Anderson Anderson Brothers Martial Arts
Male NoGi / Master 1 (30+) / Purple / Ultra Heavy
(Day 1)
4-12
Gotowy
Tiago TAVARES
10th Planet Etobicoke, Toronto
Jason McDowell Therien - Gringo Bjj Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Feather
(Day 1)
7-10
Gotowy
Tyson Weaver
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
HyungJun Lee GRINGO JIU JITSU
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
6-7
Gotowy
Konrad Sliwinski
PSLPB CICERO COSTHA
Serop Chavez Action & Reaction MMA Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:47
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Middle
(Day 1)
3-10
Gotowy
Eric Nease
Infinum BJJ
Eric Ho Caio Terra Association Wygrana na punkty - 10:00