Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male NoGi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
6-14
Gotowy
Simon Boukorras
BTT Canada
Shareef Labreche Therien - Gringo Bjj Wygrana na punkty - 06:00
Male NoGi / Master 1 (30+) / Purple / Light
(Day 1)
7-14
Gotowy
John Mayo
Octa BJJ
Christopher Lim Tanuki Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:00
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Middle
(Day 1)
4-20
Gotowy
Sean Shoemaker
Omerta BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:42
Oscar Tristan Yorkdale Martial Arts Academy
Male NoGi / Master 2 (40+) / Purple / Light
(Day 1)
1-14
Gotowy
Aaron Campbell
Armstrong Academy of Martial Arts
Wygrana na punkty - 06:00
Kyle Clark Yorkdale Martial Arts Academy
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Middle
(Day 1)
3-17
Gotowy
Daniel Davis
OpenMat mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Eric Ho Caio Terra Association
Male NoGi / Master 1 (30+) / Purple / Middle
(Day 1)
2-15
Gotowy
Allan Crewe
Salvosa BJJ/Ascension
Wygrana na punkty - 06:00
Ray Peel Fernando Tererê Jiu Jitsu
Male NoGi / Adult / Purple / Ultra Heavy
(Day 1)
7-16
Gotowy
Simon Pudwell
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Stephen Lang Action & Reaction MMA
Male NoGi / Adult / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
6-18
Gotowy
Nemat Abdullah
Toronto Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Michael Peplow PSLPB CICERO COSTHA
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Heavy
(Day 1)
5-14
Gotowy
Hussein Hazime
Toronto Top Team
Wygrana na punkty - 10:00
Vitaliy Akudovich RMNU
Male NoGi / Adult / Purple / Feather
(Day 1)
4-17
Gotowy
Jeff Campbell
PSLPB CICERO COSTHA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:59
Alejandro Rodriguez PSLPB CICERO COSTHA
Female NoGi / Adult / Purple / Feather
(Day 1)
1-17
Gotowy
Annie Le
Kasel Supnet Jiu-Jitsu for Life Team Canada Wygrana na punkty - 07:00
Male NoGi / Adult / Brown/Black / Middle
(Day 1)
3-18
Gotowy
Max Li
Toronto BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 08:54
Francis St-Amour 10th Planet Jiu Jitsu Montreal
Male NoGi / Master 1 (30+) / Purple / Medium Heavy
(Day 1)
6-15
Gotowy
John Wootton
Oshawa BJJ and Fitness
Simon Boukorras BTT Canada Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Heavy
(Day 1)
7-19
Gotowy
Nicholas Niforos
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:42
Brandon Nixon Anderson Brothers Martial Arts
Male NoGi / Adult / Purple / Light
(Day 1)
2-19
Gotowy
Reagan Tshibangu
Yorkdale Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:25
Michael Macki PSLPB CICERO COSTHA
Male NoGi / Adult / Purple / Light Feather
(Day 1)
1-18
Gotowy
Xi Lau
Yorkdale Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Jeff Paquette PSLPB CICERO COSTHA
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Middle
(Day 1)
4-21
Gotowy
JON BENOIT
Armstrong Academy of Martial Arts
Sean Shoemaker Omerta BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Male NoGi / Master 1 (30+) / Purple / Middle
(Day 1)
2-17
Gotowy
Allan Crewe
Salvosa BJJ/Ascension
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Jeremie Nolet Infinite Martial Arts & Fitness
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Heavy
(Day 1)
7-20
Gotowy
Scott Haines
Loyalist Martial Arts Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Tyler Mousseau Adrenaline MMA/GFTEAM
Male NoGi / Adult / Purple / Ultra Heavy
(Day 1)
7-17
Gotowy
Linady Mbandi Imperial
Joslin’s MMA
Simon Pudwell PSLPB CICERO COSTHA Wygrana na punkty - 07:00
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Light
(Day 1)
1-21
Gotowy
Michael Hoang
OpenMat mma
Wygrana na punkty - 06:00
Kashif Walker Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Male NoGi / Adult / Purple / Heavy
(Day 1)
5-17
Gotowy
Yohan Lainesse
BRAZILIAN TOP TEAM
Wygrana na punkty - 07:00
Dean Kim Toronto BJJ
Male NoGi / Adult / Purple / Light
(Day 1)
2-20
Gotowy
Unknown User
Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Charles De Souza PSLPB CICERO COSTHA
Juvenile Boys NoGi / Blue / Middle
(Day 1)
4-22
Gotowy
Prem Bhatt
Omerta BJJ
Pranav Swami Octa BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Female NoGi / Adult / Purple / Light
(Day 1)
6-17
Gotowy
Florence L.
Action & Reaction MMA
Sibel Yuce Oshawa BJJ and Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:06
Juvenile Boys NoGi / Blue / Feather
(Day 1)
4-23
Gotowy
Hlib Honcharov
Niagara Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Kai Carmosini PSLPB CICERO COSTHA
Male NoGi / Adult / Purple / Middle
(Day 1)
5-19
Gotowy
Matteo Carlesimo
Ribeiro Jiu Jitsu Tecumseh
Anton Thorson Hayabusa Academy (Kingston) Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Male NoGi / Adult / White / Light
(Day 1)
3-20
Gotowy
Ibrahim Mostafa
OpenMat mma
Wygrana na punkty - 05:00
Lucas Barnes Oshawa BJJ and Fitness
Juvenile Boys NoGi / Blue / Feather
(Day 1)
4-24
Gotowy
Dylan Majeste
PSLPB CICERO COSTHA
ALEXANDER SOLTES Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Male NoGi / Adult / Purple / Light Feather
(Day 1)
1-19
Gotowy
Gilbert Lau
Yorkdale Martial Arts Academy
Wygrana na punkty - 07:00
Jeff Paquette PSLPB CICERO COSTHA
Male NoGi / Master 2 (40+) / Blue / Middle
(Day 1)
2-22
Gotowy
Michael Cortese
Simcoe County Martial Arts
Daniel Cicchirillo Santos Brothers BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
5-21
Gotowy
Wilson Tran
Lee Kitajew Submission Arts Academy - Barrie Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40