Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
10-16
終了
Nico Jean
Bowen Brasa JiuJitsu
Kaiden Scott Cambridge BJJ Won by Submission - 01:23
Girls Gi / Yellow-Orange / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
4-21
終了
Haevyn Bole
The Submission Academy
Won by Submission - 02:11
Nia Raducanu Academix Academy
Boys-Gilrs Gi / White / Junior II (11yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
Girls Gi / Yellow-Orange / Teen III (15yrs) / Above 69,0 kg
(Day 1)
1-22
終了
Alyssa Pistritto
Action & Reaction MMA
Won by Submission - 01:12
Emily Wood Bowler’BJJ
Boys-Girls No-Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-21
終了
Daniel Broggi Araujo
Learn2Master Academy
Bryghten Pidgeon Niagara Top Team Won by Submission - 01:36
Boys Gi / White / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
5-18
終了
Beau Coburn
Primal MMA Toronto
Kacper Janik Battle Arts Academy, Mississauga Won by Submission - 02:08
Boys Gi / White / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
7-16
終了
Valentino Cipriani
Joslin’s MMA
Ethan Grassi Toronto Jiu-Jitsu Club Won by points - 03:00
Girls Gi / White / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
9-15
終了
Avery Van Stowski
Infinum BJJ
Kaliesha Roberts Bowen Brasa JiuJitsu Won by points - 03:00
Girls Gi / White / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
4-19
終了
Nati Santamaria
Xtreme Couture Toronto
Won by Submission - 01:02
Anita Saville Toronto BJJ
Boys Gi / White / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
終了
Ellis Chassaing
Toronto BJJ
Won by Walkover
Anthony Zinchenko Xtreme Couture Toronto
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-13
終了
Sophia Romero
Niagara Top Team
Hazel Suddons Four-Eleven Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
9-18
終了
James Donnelly
Bowen Brasa JiuJitsu
Won by Submission - 01:05
Yuri Kibbe-Resch Toronto BJJ
Boys-Gilrs Gi / White / Junior II (11yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
Girls Gi / Yellow-Orange / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
4-22
終了
Elanor Gorgati Guidoreni
Learn2Master Academy
Nia Raducanu Academix Academy Won by points - 04:00
Boys-Girls No-Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -22 kg
(Day 1)
1-23
終了
Victor Vasilev
Salvosa BJJ/Ascension
Won by Submission - 00:12
Georgie Garrity Huron BJJ
Girls Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
6-22
終了
Katarina LeBlanc
Mamute Martial Arts Academy
Rhiannon Lee Salvosa BJJ/Ascension Won by Submission - 02:51
Girls Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Day 1)
5-19
終了
Yusayrah Crawford
Toronto BJJ
Won by points - 04:00
Sarah McKay Big Country MMA
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
10-17
終了
William Tavares
Salvosa BJJ/Ascension
Won by points - 03:00
Memphis Mcgraw Mamute Martial Arts Academy
Boys-Girls No-Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -28 kg
(Day 1)
2-22
終了
Genevieve Garrity
Huron BJJ
Daniel Broggi Araujo Learn2Master Academy Won by points - 03:00
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-17
終了
Patryk Janik
Battle Arts Academy, Mississauga
Won by Submission - 00:32
Sebastian Surendran Gracie Humaita Woodbridge
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Day 1)
3-20
終了
Preston Chalmers
Stratford BJJ
Liam McDonald Joslin’s MMA Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -38 kg
(Day 1)
1-26
終了
Andre Twyman
Mamute Martial Arts Academy
Won by Submission - 01:14
Hamza Abu Suleiman Platinum Training Facility
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
9-19
終了
Jake Bielienko-Gamache
Octa BJJ
Ada Coskun Bora BJJ Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
6-23
終了
Endaiya Campbell
The Submission Academy
Layla Rashid Progression BJJ Won by points - 04:00
Girls Gi / White / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
4-20
終了
Aleksia Knezevic
Xtreme Couture Toronto
Nati Santamaria Xtreme Couture Toronto Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
7-10
終了
Charlie Strachan
Toronto BJJ
Won by points - 03:00
James Murphy Academia Brazilian JiuJitsu
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Day 1)
10-19
終了
Alden Kibbe-Resch
Toronto BJJ
Jaden Ark MN BJJ Academy Won by points - 04:00
Boys-Girls No-Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -22 kg
(Day 1)
1-24
終了
Matteo Twyman
Mamute Martial Arts Academy
Won by Submission - 01:45
Georgie Garrity Huron BJJ
Boys-Girls No-Gi / White / Junior II (11yrs) / -37 kg
(Day 1)
2-24
終了
Kaliesha Roberts
Bowen Brasa JiuJitsu
Won by Submission - 01:53
Patryk Janik Battle Arts Academy, Mississauga
Girls Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
9-20
終了
Layla Rego
Cambridge BJJ
Aimee Pierce Niagara BJJ ( Cicero Costha) Won by Submission - 01:33
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Day 1)
8-19
終了
Safa Haddad
Learn2Master Academy
Lucas Chiasson Action & Reaction MMA Won by Submission - 02:23
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-18
終了
Justin Ross
Mamute Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Rowan McGill Huron BJJ