Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
4-80
Završeno
Saihim Park
Xtreme Couture Toronto
Nathen St Germain Oshawa BJJ and Fitness Pobedio Završnicom - 02:51
Male NoGi / Adult / White / Light
(Day 1)
8-73
Završeno
Don Nguyen
Soul MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Wyatt Hayward Big Country MMA
Female NoGi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
6-68
Završeno
CJ Mesenchuk
Oshawa BJJ and Fitness
Pobeda po poenima - 05:00
Hazariah Siti WOLF Brazilian Jiu-Jitsu Toronto
Male NoGi / Adult / White / Light Feather
(Day 1)
7-73
Završeno
James Tang
OpenMat mma
Pobedio Završnicom - 04:10
Andrew Poulsen Mamute Martial Arts Academy
Male NoGi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
1-72
Završeno
Matthew Ren
Burlington BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Manish Tamang Oshawa BJJ and Fitness
Male NoGi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-74
Završeno
Harry Sivasubramaniam
Oshawa BJJ and Fitness
Pobedio Završnicom - 04:58
Alex Belleau Team Renzo Gracie Ottawa
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
1-74
Završeno
Reece Beaupit
SBG Canada
Nick Dusek Niagara Top Team Pobedio Završnicom - 02:28
Male NoGi / Adult / White / Light Feather
(Day 1)
7-74
Završeno
Tashdid Hossain
Gracie Barra London Canada
Ashane Somasiri Oshawa BJJ and Fitness Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Adult / White / Middle
(Day 1)
5-78
Završeno
Nate Lloyd
Oshawa BJJ and Fitness
Denzel Tomlin No team/ no affiliation Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Adult / Purple / Open weight
(Day 1)
2-67
Završeno
Poriya Khoshdel
Omerta BJJ
Joshua Pistritto Action & Reaction MMA Pobedio Završnicom - 03:16
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
4-82
Završeno
Alexander Rinella
Okami Kai Martial Arts & Fitness
Max Schistad Eris Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-75
Završeno
Rashad Hokan
Battle Arts Academy, Mississauga
Pobedio Završnicom - 02:40
Mike Brake Oshawa BJJ and Fitness
Male NoGi / Adult / White / Light
(Day 1)
8-71
Završeno
Ahmed Amin
Battle Arts Academy, Mississauga
Pobeda po poenima - 05:00
Nik Vanclief Team DNA
Female NoGi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
6-69
Završeno
Kelly Fletcher
York Judo BJJ
Pobedio Završnicom - 04:33
Hazariah Siti WOLF Brazilian Jiu-Jitsu Toronto
Male NoGi / Adult / White / Light
(Day 1)
8-75
Završeno
Lucas Barnes
Oshawa BJJ and Fitness
Pobedio Završnicom - 01:52
Don Nguyen Soul MMA
Male NoGi / Adult / Purple / Open weight
(Day 1)
2-68
Završeno
Ghaveyon Mano
Mamute Martial Arts Academy
Eesa Gonzales Team DNA Pobedio Završnicom - 01:44
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
4-84
Završeno
Nathen St Germain
Oshawa BJJ and Fitness
Matt Harrigan Hayabusa Academy (Kingston) Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
1-75
Završeno
Savas Liamakeros
The Flock MMA Academy
Pobeda po poenima - 05:00
Roch Grotek Aegis MMA
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Open weight
(Day 1)
2-70
Završeno
Scott Haines
Limitless Brazilian Jiujitsu
Pobeda po poenima - 06:00
Scott Stedman Kawartha Combat
Male NoGi / Adult / White / Middle
(Day 1)
5-79
Završeno
Zachary Johnson
Soul MMA
Obinna Onyemenam Santos Brothers BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Female NoGi / Adult / Blue / Open weight
(Day 1)
7-76
Završeno
Julianna Wong
Action & Reaction MMA
Pobeda po poenima - 05:00
My Nguyen Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
1-76
Završeno
Ciaran Conlan
Okami Kai Martial Arts & Fitness
Pasha Shavelev Hayabusa Academy (Kingston) Pobedio Završnicom - 01:05
Male NoGi / Adult / White / Heavy
(Day 1)
8-76
Završeno
Omar Samhan
Submission Arts Academy - Barrie
Zach Rensink Kalsamrit Martial Arts Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-76
Završeno
Graham Koptie
Brave Martial Arts Institute
Nicholas Lo Action & Reaction MMA Pobedio Završnicom - 04:50
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
4-83
Završeno
Muhammad Umer Farooqi
Gentle Arts Dojo
Adam Wang Aegis MMA Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-77
Završeno
Owen Duda
Eris Martial Arts
Pobedio Odlukom - 05:00
Aidan Hart Submissions Academy Milton
Male NoGi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
1-73
Završeno
Andrew Mayne
Oshawa BJJ and Fitness
Matthew Ren Burlington BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Adult / White / Light
(Day 1)
8-74
Završeno
Tyler Gerald
Hayabusa Academy (Kingston)
Ahmed Amin Battle Arts Academy, Mississauga Pobeda po poenima - 05:00
Male NoGi / Adult / Blue / Light Feather
(Day 1)
5-75
Završeno
Uzair Muhammad
Dragan BJJ (Alliance)
Pobeda po poenima - 06:00
Parteek Bindra Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Male NoGi / Adult / White / Light Feather
(Day 1)
7-75
Završeno
James Tang
OpenMat mma
Pobedio Završnicom - 01:42
Ashane Somasiri Oshawa BJJ and Fitness
Male NoGi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-78
Završeno
Harry Sivasubramaniam
Oshawa BJJ and Fitness
Pobeda po poenima - 05:00
Keshen Gnanaseelan Soul MMA
Male NoGi / Adult / White / Heavy
(Day 1)
8-77
Završeno
Sam Maksymyk
Oshawa BJJ and Fitness
Omar Samhan Submission Arts Academy - Barrie Pobeda po poenima - 05:00