Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
4-80
Gotowy
Saihim Park
Xtreme Couture Toronto
Nathen St Germain Oshawa BJJ and Fitness Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Male NoGi / Adult / White / Light
(Day 1)
8-73
Gotowy
Don Nguyen
Soul MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Wyatt Hayward Big Country MMA
Female NoGi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
6-68
Gotowy
CJ Mesenchuk
Oshawa BJJ and Fitness
Wygrana na punkty - 05:00
Hazariah Siti WOLF Brazilian Jiu-Jitsu Toronto
Male NoGi / Adult / White / Light Feather
(Day 1)
7-73
Gotowy
James Tang
OpenMat mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
Andrew Poulsen Mamute Martial Arts Academy
Male NoGi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
1-72
Gotowy
Matthew Ren
Burlington BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Manish Tamang Oshawa BJJ and Fitness
Male NoGi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-74
Gotowy
Harry Sivasubramaniam
Oshawa BJJ and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:58
Alex Belleau Team Renzo Gracie Ottawa
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
1-74
Gotowy
Reece Beaupit
SBG Canada
Nick Dusek Niagara Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Male NoGi / Adult / White / Light Feather
(Day 1)
7-74
Gotowy
Tashdid Hossain
Gracie Barra London Canada
Ashane Somasiri Oshawa BJJ and Fitness Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Adult / White / Middle
(Day 1)
5-78
Gotowy
Nate Lloyd
Oshawa BJJ and Fitness
Denzel Tomlin No team/ no affiliation Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Adult / Purple / Open weight
(Day 1)
2-67
Gotowy
Poriya Khoshdel
Omerta BJJ
Joshua Pistritto Action & Reaction MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
4-82
Gotowy
Alexander Rinella
Okami Kai Martial Arts & Fitness
Max Schistad Eris Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-75
Gotowy
Rashad Hokan
Battle Arts Academy, Mississauga
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Mike Brake Oshawa BJJ and Fitness
Male NoGi / Adult / White / Light
(Day 1)
8-71
Gotowy
Ahmed Amin
Battle Arts Academy, Mississauga
Wygrana na punkty - 05:00
Nik Vanclief Team DNA
Female NoGi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
6-69
Gotowy
Kelly Fletcher
York Judo BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:33
Hazariah Siti WOLF Brazilian Jiu-Jitsu Toronto
Male NoGi / Adult / White / Light
(Day 1)
8-75
Gotowy
Lucas Barnes
Oshawa BJJ and Fitness
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Don Nguyen Soul MMA
Male NoGi / Adult / Purple / Open weight
(Day 1)
2-68
Gotowy
Ghaveyon Mano
Mamute Martial Arts Academy
Eesa Gonzales Team DNA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
4-84
Gotowy
Nathen St Germain
Oshawa BJJ and Fitness
Matt Harrigan Hayabusa Academy (Kingston) Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
1-75
Gotowy
Savas Liamakeros
The Flock MMA Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Roch Grotek Aegis MMA
Male NoGi / Master 1 (30+) / Blue / Open weight
(Day 1)
2-70
Gotowy
Scott Haines
Limitless Brazilian Jiujitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Scott Stedman Kawartha Combat
Male NoGi / Adult / White / Middle
(Day 1)
5-79
Gotowy
Zachary Johnson
Soul MMA
Obinna Onyemenam Santos Brothers BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Female NoGi / Adult / Blue / Open weight
(Day 1)
7-76
Gotowy
Julianna Wong
Action & Reaction MMA
Wygrana na punkty - 05:00
My Nguyen Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
1-76
Gotowy
Ciaran Conlan
Okami Kai Martial Arts & Fitness
Pasha Shavelev Hayabusa Academy (Kingston) Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Male NoGi / Adult / White / Heavy
(Day 1)
8-76
Gotowy
Omar Samhan
Submission Arts Academy - Barrie
Zach Rensink Kalsamrit Martial Arts Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-76
Gotowy
Graham Koptie
Brave Martial Arts Institute
Nicholas Lo Action & Reaction MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Male NoGi / Adult / White / Feather
(Day 1)
4-83
Gotowy
Muhammad Umer Farooqi
Gentle Arts Dojo
Adam Wang Aegis MMA Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-77
Gotowy
Owen Duda
Eris Martial Arts
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Aidan Hart Submissions Academy Milton
Male NoGi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
1-73
Gotowy
Andrew Mayne
Oshawa BJJ and Fitness
Matthew Ren Burlington BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Adult / White / Light
(Day 1)
8-74
Gotowy
Tyler Gerald
Hayabusa Academy (Kingston)
Ahmed Amin Battle Arts Academy, Mississauga Wygrana na punkty - 05:00
Male NoGi / Adult / Blue / Light Feather
(Day 1)
5-75
Gotowy
Uzair Muhammad
Dragan BJJ (Alliance)
Wygrana na punkty - 06:00
Parteek Bindra Detroit Jiu-Jitsu Syndicate
Male NoGi / Adult / White / Light Feather
(Day 1)
7-75
Gotowy
James Tang
OpenMat mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Ashane Somasiri Oshawa BJJ and Fitness
Male NoGi / Adult / White / Medium Heavy
(Day 1)
3-78
Gotowy
Harry Sivasubramaniam
Oshawa BJJ and Fitness
Wygrana na punkty - 05:00
Keshen Gnanaseelan Soul MMA
Male NoGi / Adult / White / Heavy
(Day 1)
8-77
Gotowy
Sam Maksymyk
Oshawa BJJ and Fitness
Omar Samhan Submission Arts Academy - Barrie Wygrana na punkty - 05:00