Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-4
Terminé
Matteo Twyman
Mamute Martial Arts Academy
Gagné par soumission - 01:29
Karson Lue King Soul MMA
Boys-Girls Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-3
Terminé
Julio De La Garza
Santos Brothers BJJ
Gagné par points - 03:00
Rowan Doty Cambridge BJJ
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
3-4
Terminé
Joseph Jebb
Submission Arts Academy - Barrie
Colby Atkinson Niagara BJJ ( Cicero Costha) Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Day 1)
6-3
Terminé
Jovan Smoljanovic
Bora BJJ
Gagné par points - 03:00
Rhett Howdick Sudbury BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
4-3
Terminé
Mason Sponagle
10th Planet Etobicoke, Toronto
Hadrian Yu Gracie Barra North York Toronto Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
7-5
Terminé
Steven Tyndall
Gracie Humaita Woodbridge
Gagné par soumission - 02:06
Yahya Abuowaimer Soul MMA
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
8-2
Terminé
Logan Sponagle
10th Planet Etobicoke, Toronto
Gagné par points - 03:00
Jacob DENYS Huron BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
4-5
Terminé
Aonghas MacNeill
Gentle Arts Dojo
Marcelo Jamal Perez BJJ Laos Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-6
Terminé
Harvey Phung
Xtreme Couture Toronto
Linden Van Stowski Infinum BJJ Gagné par points - 03:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
5-5
Terminé
Andrea Paprica
The Forge Martial Arts
Zoey Dawson Learn2Master Academy Gagné par Disqualification
Girls Gi / Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-7
Terminé
Madeline Jebb
Submission Arts Academy - Barrie
Emma Gellatly Cambridge BJJ Gagné par points - 03:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
9-6
Terminé
Kaia Bernard
Cambridge BJJ
Lillie Pico Niagara BJJ ( Cicero Costha) Gagné par points - 03:00
Boys-Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -31,20 kg
(Day 1)
8-6
Terminé
Easton Irwin
ENZO DA ROSA MUÇAMBITE Gracie Barra North York Toronto Gagné par soumission - 00:50
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Day 1)
6-5
Terminé
Nicolas Capelle
Learn2Master Academy
Gagné par points - 03:00
Isaiah Chiriboga 905 Brazilian Jiu-Jitsu
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -21 kg
(Day 1)
5-4
Terminé
Isaiah Thomas
Salvosa BJJ/Ascension
Gagné par points - 03:00
Cade Whyte Northern Bjj
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
7-3
Terminé
Seth Niemi
Gentle Arts Dojo
Gagné par soumission - 02:20
Oliver Chang Trillium MMA
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
3-6
Terminé
Sofia Paprica
The Forge Martial Arts
Gagné par soumission - 00:39
Gabby Lavoie 905 Brazilian Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -31,20 kg
(Day 1)
4-7
Terminé
Luigi Oliveira
Gracie Barra North York Toronto
Denys Tsubera Toronto BJJ Gagné par soumission - 00:57
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
6-7
Terminé
Leo Poladian
Cambridge BJJ
Gagné par points - 03:00
Liam Yan Salvosa BJJ/Ascension
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-8
Terminé
Mia Habib
Progression BJJ
Hailey Phung Xtreme Couture Toronto Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
8-3
Terminé
Jett Gillett
Kawartha Combat
Gagné par points - 03:00
Logan Sponagle 10th Planet Etobicoke, Toronto
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
4-6
Terminé
Richard Tomson
Warrior mixed martial arts
Gagné par points - 03:00
Marcelo Jamal Perez BJJ Laos
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
5-6
Terminé
Kiera Ong
Greenwood Jiu Jitsu
Gagné par points - 03:00
Violet Lametti Academia Brazilian JiuJitsu
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-6
Terminé
Matteo Twyman
Mamute Martial Arts Academy
Victor Vasilev Salvosa BJJ/Ascension Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Day 1)
2-8
Terminé
Carter Hestick
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Euan Paré Kalsamrit Martial Arts Gagné par points - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
7-6
Terminé
Steven Tyndall
Gracie Humaita Woodbridge
Arthur Mafra Jiu-Jitsu for Life Team Canada Gagné par décision - 03:00
Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-7
Terminé
Adeline Tonnos
CTW Jiu Jitsu
Victoria Vanegas Battle Arts Academy, Mississauga Gagné par soumission - 01:34
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
9-8
Terminé
Tegh Fateh Ghotra
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Fernando Borges Pino Battle Arts Academy, Mississauga Gagné par soumission - 03:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-8
Terminé
Nathan Khan
Trillium MMA
Gagné par points - 03:00
Kailuka Sutorius Djuricic Toronto BJJ
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
3-7
Terminé
Eillee Brennan
Kalsamrit Martial Arts
Sofia Paprica The Forge Martial Arts Gagné par soumission - 00:45
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-10
Terminé
JJ Wassilyn
SBG Canada
Gagné par points - 03:00
Edwin Howes Bora BJJ
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
5-7
Terminé
Arizona Powell
TOPP Performance
Gagné par soumission - 01:27
Mia Marshall 10th Planet Etobicoke, Toronto