Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
3-26
Završeno
Greyland Kennedy
Ottawa Academy of Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Will Whelan Team Renzo Gracie Ottawa
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
5-33
Završeno
Junior Quach
Salvosa BJJ/Ascension
Pobedio Završnicom - 00:28
Kaiden DaPonte Cavalo Martial Arts Academy
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
4-25
Završeno
Aiden Funk
Ottawa Academy of Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Maddox Thai American Top Team Ottawa / MMAFA
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-27
Završeno
Gavin Stafford
BTT Canada
Pobeda po poenima - 03:00
Duncan Ferguson BTT Canada
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
6-30
Završeno
Artur Botelho
gracie barra barrhaven
Pobedio Završnicom - 00:45
Rayden El Zoor gracie barra barrhaven
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / +113 lbs
(Day 1)
3-25
Završeno
Efstratios Giaouridis
Kalsamrit Martial Arts
Pobedio Završnicom - 00:57
Félix Wery MILE END JIU JITSU CLUB
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
5-29
Završeno
Jayden Andruss
American Top Team Ottawa / MMAFA
Pobeda po poenima - 03:00
Colton Seeley Loyalist Martial Arts Academy
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
2-29
Završeno
Boyd Weir
PSLPB CICERO COSTHA
Pobedio Završnicom - 02:10
Raphaël Martin Experience MMA
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
6-31
Završeno
Evan Carter
BTT Canada
James Mccabe Oshawa BJJ and Fitness Pobedio Završnicom - 01:12
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
3-27
Završeno
Robbie Bouchard
BTT Canada
Liam Lynd Therien - Gringo Bjj Pobedio Završnicom - 00:35
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -105 lbs
(Day 1)
1-31
Završeno
Quinton Chalifoux
Limitless Brazilian Jiujitsu
Pobedio Završnicom - 00:53
Eleena Naqvi Cavalo Martial Arts Academy
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
5-30
Završeno
Liam Cuggy
BTT Canada
Pobeda po poenima - 03:00
Daniel Pineda-Griffiths Team Renzo Gracie Ottawa
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-28
Završeno
Duncan Ferguson
BTT Canada
Marcus Bruj Sherbatov Gyms Pobedio Završnicom - 00:39
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -113 lbs
(Day 1)
4-22
Završeno
Wyatt Moore
Northstar Martial Arts Sudbury
Pobeda po poenima - 03:00
Lily Conroy Loyalist Martial Arts Academy
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
3-32
Završeno
Félix Bova
Bigode Martial Arts and Fitness
Pobeda po poenima - 03:00
Marcel Pelletier MILE END JIU JITSU CLUB
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
6-34
Završeno
Lila Halucha
Team Renzo Gracie Ottawa
Pobedio Završnicom - 02:55
Eleanor Rolls BTT Canada
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-29
Završeno
Gavin Stafford
BTT Canada
Pobeda po poenima - 03:00
Jax Boisvert Team Renzo Gracie Ottawa
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
4-26
Završeno
Cam Nordin
Team Renzo Gracie Ottawa
Maddox Thai American Top Team Ottawa / MMAFA Pobedio Završnicom - 00:47
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
2-30
Završeno
Benjamin Koruna
Cavalo Martial Arts Academy
Raphaël Martin Experience MMA Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
5-34
Završeno
Shimon Ivanov
Gracie Barra Ott
Pobeda po poenima - 03:00
Cassius Reznicek Team Renzo Gracie Ottawa
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
3-28
Završeno
Greyland Kennedy
Ottawa Academy of Martial Arts
Pobedio Odlukom - 03:00
Liam Lynd Therien - Gringo Bjj
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
6-32
Završeno
Evan Thomas
Battle Arts Academy, Mississauga
Pobedio Završnicom - 00:37
James Mccabe Oshawa BJJ and Fitness
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
4-27
Završeno
Spencer Dumouchel
Team Renzo Gracie Ottawa
Aiden Funk Ottawa Academy of Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:37
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
2-31
Završeno
Bryson Desrochers
Sudbury MMA
Boyd Weir PSLPB CICERO COSTHA Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
5-31
Završeno
Colton Seeley
Loyalist Martial Arts Academy
Pobedio Završnicom - 00:50
Liam Cuggy BTT Canada
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
6-35
Završeno
Eleanor Rolls
BTT Canada
Isla Lalonde Ottawa Academy of Martial Arts Pobeda po poenima - 03:00
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -105 lbs
(Day 1)
1-32
Završeno
Eleena Naqvi
Cavalo Martial Arts Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Kaycee Bilodeau Grounded Studios
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
3-29
Završeno
Will Whelan
Team Renzo Gracie Ottawa
Pobedio Završnicom - 00:21
Robbie Bouchard BTT Canada
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
5-32
Završeno
Jayden Andruss
American Top Team Ottawa / MMAFA
Pobeda po poenima - 03:00
Daniel Pineda-Griffiths Team Renzo Gracie Ottawa
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -98,5 lbs
(Day 1)
1-33
Završeno
Donovan Hamel
Team Renzo Gracie Ottawa
Pobedio Završnicom - 00:58
Riley MacLean Team Renzo Gracie Ottawa
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -113 lbs
(Day 1)
4-23
Završeno
Wyatt Moore
Northstar Martial Arts Sudbury
Pobeda po poenima - 03:00
Lily Conroy Loyalist Martial Arts Academy
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
3-33
Završeno
Félix Bova
Bigode Martial Arts and Fitness
Clive Thompson BTT Canada Pobeda po poenima - 02:27