Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -98,5 lbs
(Day 1)
2-21
Finished
Landon Spears
Big Country MMA
Won by points - 03:00
Haven Menard Rigor Salvosa BJJ/Ascension
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -78,5 lbs
(Day 1)
4-32
Finished
Bentley Petrachenko
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Boyd Weir PSLPB CICERO COSTHA Won by points - 03:00
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
5-24
Finished
Jemma Geertsma
TOPP Performance
Won by points - 03:00
Rhea Skinner Big Country MMA
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-27
Finished
Petra Murray
Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Won by points - 03:00
Kaitlynn Banfield Joslin’s MMA
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / +98,5 lbs
(Day 1)
5-23
Finished
Makayo Mesaglio
Vaughan Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Nicholas Arevalo Gracie Barra North York Toronto
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -98,5 lbs
(Day 1)
2-20
Finished
Jackson Reid
Team DNA
Won by points - 03:00
JJ Boyal Octa BJJ
Boys - Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
4-27
Finished
Elle Young
Battle Arts Academy, Mississauga
Won by Submission - 01:20
Maximus Antonopoulos PSLPB CICERO COSTHA
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -58 lbs
(Day 1)
1-25
Finished
Cairo Dos Santos
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Henry Jakins PSLPB CICERO COSTHA Won by points - 03:00
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
3-20
Finished
Sebastian Surendran
Gracie Humaita Woodbridge
Isaiah Frost Octa BJJ Won by Submission - 01:17
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
6-20
Finished
MARKO MRKOBRAD
Battle Arts Academy, Mississauga
Won by points - 03:00
Antonio Giordano King Jiu Jitsu
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
5-25
Finished
Teagan Johnson
Greenwood Jiu Jitsu
Audrey Tam Action & Reaction MMA Won by Decision - 03:00
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -98,5 lbs
(Day 1)
2-22
Finished
Landon Spears
Big Country MMA
Won by points - 03:00
Konstantin Semenyaga The Forge Martial Arts
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -78,5 lbs
(Day 1)
4-33
Finished
Hamza Abu Suleiman
Won by points - 03:00
Bentley Petrachenko Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
6-22
Finished
Kensiya Philip
Gracie Barra North York Toronto
Olivia Ionides Greenwood Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -58 lbs
(Day 1)
1-26
Finished
Landon Vankoughnett
Action & Reaction MMA
Won by Submission - 01:01
Noah Ramoutar York Judo & BJJ
Boys - Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
4-28
Finished
Maximus Antonopoulos
PSLPB CICERO COSTHA
Won by points - 03:00
Joao Camara Cambridge BJJ
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
6-23
Finished
Adam Levine
Vaughan Jiu-Jitsu Academy
Mathew Speirs Big Country MMA Won by Submission - 00:21
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -98,5 lbs
(Day 1)
2-23
Finished
Haven Menard Rigor
Salvosa BJJ/Ascension
JJ Boyal Octa BJJ Won by points - 03:00
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
5-26
Finished
Audrey Tam
Action & Reaction MMA
Won by points - 03:00
Jemma Geertsma TOPP Performance
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
1-28
Finished
Petra Murray
Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Won by points - 03:00
Kaitlynn Banfield Joslin’s MMA
Boys - Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
4-29
Finished
Elle Young
Battle Arts Academy, Mississauga
Won by points - 03:00
Fortune Robinson Toronto Top Team
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
3-21
Finished
Sebastian Surendran
Gracie Humaita Woodbridge
Gavin Tulloch Xtreme Couture Toronto Won by Submission - 00:21
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
6-24
Finished
Gabriel Lazaro II Dava
Action & Reaction MMA
Valentino Cipriani Joslin’s MMA Won by points - 03:00
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
5-27
Finished
Teagan Johnson
Greenwood Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Rhea Skinner Big Country MMA
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -105 lbs
(Day 1)
2-26
Finished
Bryce Williston
Ottawa Academy of Martial Arts
Ava Joseph Big Country MMA Won by Submission - 01:50
Boys-Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / +113 lbs
(Day 1)
1-29
Finished
Nathaniel Samuels
SBG Canada
Levi Chea Team DNA Won by points - 03:00
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
3-22
Finished
Gavin Tulloch
Xtreme Couture Toronto
Won by Submission - 01:29
Isaiah Frost Octa BJJ
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
5-28
Finished
Teagan Johnson
Greenwood Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Jemma Geertsma TOPP Performance
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -98,5 lbs
(Day 1)
Finished
Jackson Reid
Team DNA
Won by Walkover
Haven Menard Rigor Salvosa BJJ/Ascension
Boys - Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
4-30
Finished
Shihab Alom
Octa BJJ
Won by points - 03:00
Elle Young Battle Arts Academy, Mississauga
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
3-17
Finished
Colin Smith
Salvosa BJJ/Ascension
Won by points - 03:00
Andre Twyman Mamute Martial Arts Academy
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -98,5 lbs
(Day 1)
2-24
Finished
JJ Boyal
Octa BJJ
Won by points - 03:00
Konstantin Semenyaga The Forge Martial Arts