Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
4-12
Finished
Violet Lametti
Academia Brazilian JiuJitsu
Kaleia Thynne Action & Reaction MMA Won by points - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
6-4
Finished
Sandra De La Garza
Won by Disqualification (disqualification) - 01:32
Joseph Hernandez Octa BJJ
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
3-6
Finished
Jack Gerskup
Vaughan Jiu-Jitsu Academy
Aidan Gleeson Won by points - 03:00
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
1-6
Finished
Jaxson Nield
Big Country MMA
Jaylen Kelly Action & Reaction MMA Won by points - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
2-7
Finished
Kai Harren
Toronto BJJ
Grayson Stephensen Toronto Top Team Won by Decision - 01:46
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -65,5 lbs
(Day 1)
5-6
Finished
Andrea Paprica
The Forge Martial Arts
Brynn Macdonald Academia Brazilian JiuJitsu Won by points - 03:00
Boys- Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / Gray / -58,5 lbs
(Day 1)
4-7
Finished
Noah Ackermann
Cambridge BJJ
Won by points - 03:00
Isabelle Burnham- Cooper PSLPB CICERO COSTHA
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
1-7
Finished
Lincoln Osoteo
Salvosa BJJ/Ascension
Won by points - 03:00
Matteo Twyman Mamute Martial Arts Academy
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -58 lbs
(Day 1)
3-9
Finished
Bianca Brown
Kalsamrit Martial Arts
Eillee Brennan Kalsamrit Martial Arts Won by points - 03:00
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -65,5 lbs
(Day 1)
6-8
Finished
Mykola Danilko
Big Country MMA
Brian Zhai Gracie Humaita Woodbridge Won by points - 03:00
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -65,5 lbs
(Day 1)
5-7
Finished
Jaia Messam
PSLPB CICERO COSTHA
Won by points - 03:00
Ashley Kiely TOPP Performance
Boys- Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / Gray / -58,5 lbs
(Day 1)
4-8
Finished
Simon Slater
Oshawa BJJ and Fitness
Benjamin Demitto Cambridge BJJ Won by points - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
2-8
Finished
Salah Al-Waqedi
Action & Reaction MMA
Cyrus Azizian Kohan Xtreme Couture Toronto Won by points - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
3-7
Finished
Jack Gerskup
Vaughan Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Angela Giaouridis Kalsamrit Martial Arts
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
1-9
Finished
Lorenzo Giordano
King Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Elijah Fard Gracie Humaita Woodbridge
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
6-5
Finished
Sandra De La Garza
Roman Semenyaga The Forge Martial Arts Won by points - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
5-10
Finished
Zachary Manaois
Action & Reaction MMA
Won by points - 03:00
Fernando Borges Pino Octa BJJ
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
4-14
Finished
Kaleia Thynne
Action & Reaction MMA
Sofia Paprica The Forge Martial Arts Won by Submission - 01:08
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
2-13
Finished
Grayson Stephensen
Toronto Top Team
Won by Submission - 02:36
Nathan George UFC GYM
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
6-6
Finished
Joseph Hernandez
Octa BJJ
Adam Haj Hussain Octa BJJ Won by points - 03:00
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -65,5 lbs
(Day 1)
5-8
Finished
Brynn Macdonald
Academia Brazilian JiuJitsu
Won by points - 03:00
Jaia Messam PSLPB CICERO COSTHA
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
3-8
Finished
Angela Giaouridis
Kalsamrit Martial Arts
Aidan Gleeson Won by Submission - 02:42
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
2-12
Finished
Cyrus Azizian Kohan
Xtreme Couture Toronto
Won by Submission - 00:59
Kai Harren Toronto BJJ
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
1-13
Finished
Sofia Lema
Action & Reaction MMA
Won by Submission - 02:57
Elliette Peppin Octa BJJ
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
6-9
Finished
Roko Karaban
Yorkdale Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Noah Nuri Toronto Top Team
Boys- Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / Gray / -58,5 lbs
(Day 1)
4-9
Finished
Simon Slater
Oshawa BJJ and Fitness
Isabelle Burnham- Cooper PSLPB CICERO COSTHA Won by points - 03:00
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -58 lbs
(Day 1)
3-10
Finished
Bianca Brown
Kalsamrit Martial Arts
Won by Decision - 03:00
Elle Wong Greenwood Jiu Jitsu
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -65,5 lbs
(Day 1)
5-9
Finished
Andrea Paprica
The Forge Martial Arts
Won by Submission - 01:28
Ashley Kiely TOPP Performance
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
2-9
Finished
Grayson Stephensen
Toronto Top Team
Salah Al-Waqedi Action & Reaction MMA Won by points - 03:00
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
1-11
Finished
Eliyah Jones
Action & Reaction MMA
Lorenzo Giordano King Jiu Jitsu Won by Submission - 01:32
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -85 lbs
(Day 1)
5-11
Finished
Audrey Legassie
Big Country MMA
Ahmed Alzard Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 02:55
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
6-10
Finished
Jack Garnett
Action & Reaction MMA
Andreas Murray Toronto BJJ Won by points - 03:00