Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / +142 lbs
(Day 1)
4-38
انتهى
Lawson Williams
PSLPB CICERO COSTHA
Won by Submission - 00:29
Shamus Bahen Eris Martial Arts
Boys NoGi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
2-34
انتهى
Panayiotis Gymnopoulos
Toronto Top Team
Won by Submission - 01:16
Hamza Abu Suleiman Platinum Training Facility
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
8-32
انتهى
Konrad Sliwinski
Action & Reaction MMA
Won by Submission - 02:18
Owen Toms Team DNA
Boys-Girls NoGi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
3-40
انتهى
Nyla Howdick
Sudbury BJJ
Won by points - 02:04
Daniel Mccabe Oshawa BJJ and Fitness
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / +159,5 lbs
(Day 1)
4-40
انتهى
Eric Nelissen
Xtreme Couture Toronto
Won by points - 04:00
Brayden Birr Four-Eleven Brazilian Jiu Jitsu
Female Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
7-39
انتهى
Trika Mitra
Oshawa BJJ and Fitness
Won by Submission - 03:48
Alyssa Cooper Loyalist Martial Arts Academy
Boys NoGi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / +113 lbs
(Day 1)
1-37
انتهى
Mason Tonello
Platinum Training Facility
Won by points - 03:00
Benjamin Javier Salvosa BJJ/Ascension
Girls NoGi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -45,5 lbs
(Day 1)
5-39
انتهى
Elizabeth Mesenchuk
Oshawa BJJ and Fitness
Chloe Li To Lun Battle Arts Academy, Mississauga Won by points - 03:00
Juvenile Boys Gi / White / Medium Heavy
(Day 1)
6-33
انتهى
Logan O’Reilly
Large Martial Arts
BRENDON CONNERS Team DNA Won by points - 05:00
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
3-38
انتهى
Josiah Gonsalves
Burlington Training Centre
Won by Submission - 02:58
Majd Zamzam Burlington Training Centre
Girls NoGi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -96 lbs
(Day 1)
8-37
انتهى
Rylie Crawford
Loyalist Martial Arts Academy
Aliyah Renny Kalsamrit Martial Arts Won by Submission - 01:50
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / White / +159,5 lbs
(Day 1)
1-40
انتهى
Danylo Kaniovskyi
The Flock MMA Academy
Won by Submission - 03:16
Ian Haraf Aegis MMA
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Feather
(Day 1)
7-37
انتهى
Lee Kitajew
Submission Arts Academy - Barrie
Won by Submission - 02:07
Logan Mckinnon Submission Arts Academy - Barrie
Boys-Girls NoGi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White-Grey / -78,5 lbs
(Day 1)
4-45
انتهى
Blake Moorcroft
Team DNA
Liam Yan Salvosa BJJ/Ascension Won by points - 03:00
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -132,5 lbs
(Day 1)
5-38
انتهى
Bryer Chiasson
Action & Reaction MMA
Won by points - 04:00
Illia Lukashuk York Judo & BJJ
Juvenile Boys Gi / White / Feather
(Day 1)
2-35
انتهى
Austin Stone
United BJJ
Thomas Liamakeros The Flock MMA Academy Won by points - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
1-41
انتهى
Allan Crewe
Salvosa BJJ/Ascension
Dainis Nguyen Huu Team DNA Won by points - 05:00
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
8-39
انتهى
Tacari Howe
TITANS MMA Halifax
Won by Submission - 02:33
Sebastian Arancibia Team DNA
Boys NoGi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
انتهى
QUINTEN CAMPBELL
Action & Reaction MMA
Shamus Bahen Eris Martial Arts Won by Walkover
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Light
(Day 1)
2-38
انتهى
Adio Edwards
Four-Eleven Brazilian Jiu Jitsu
Bao Luu Legacy Fight Club Won by points - 05:00
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
انتهى
Majd Zamzam
Burlington Training Centre
Won by Walkover
QUINTEN CAMPBELL Action & Reaction MMA
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / +159,5 lbs
(Day 1)
4-41
انتهى
Jack Martin
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Submission - 01:44
Brayden Birr Four-Eleven Brazilian Jiu Jitsu
Boys-Girls NoGi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
انتهى
Daniel Mccabe
Oshawa BJJ and Fitness
Mia Belle Caetano Mamute Martial Arts Academy Won by Walkover
Girls NoGi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -96 lbs
(Day 1)
8-38
انتهى
Aliyah Renny
Kalsamrit Martial Arts
Alyssa Conners Team DNA Won by Submission - 01:08
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Feather
(Day 1)
7-38
انتهى
Michael Wang
Gentle Arts Dojo
Lee Kitajew Submission Arts Academy - Barrie Won by points - 05:00
Girls NoGi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -45,5 lbs
(Day 1)
5-40
انتهى
Elizabeth Mesenchuk
Oshawa BJJ and Fitness
Chloe Li To Lun Battle Arts Academy, Mississauga Won by points - 03:00
Girls NoGi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
3-41
انتهى
Irelynn McCracken
Oshawa BJJ and Fitness
Kaiya Sawada PSLPB CICERO COSTHA Won by Submission - 01:10
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
1-42
انتهى
Jesse Hood
Big Country MMA
Eliezer Pedroso Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by points - 05:00
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / +159,5 lbs
(Day 1)
4-42
انتهى
Dominik Zusman
Team DNA
Eric Nelissen Xtreme Couture Toronto Won by Submission - 02:56
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
8-40
انتهى
Owen Toms
Team DNA
Konrad Sliwinski Action & Reaction MMA Won by Submission - 00:48
Juvenile Boys Gi / White / Feather
(Day 1)
2-36
انتهى
Qwyn Stiner
Big Country MMA
Won by Submission - 02:53
Austin Stone United BJJ
Boys NoGi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
3-44
انتهى
Grey Bouma
PSLPB CICERO COSTHA
Ali Haidar على حيدر Brave Martial Arts Institute Won by Submission - 00:22