Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys NoGi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Yellow & Up / -78,5 lbs
(Day 1)
6-29
已完成
Rafael Maric
etobicoke bjj
Joshua Roberts Mamute Martial Arts Academy Won by points - 03:00
Girls NoGi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -58 lbs
(Day 1)
2-29
已完成
Aurora Clark
PSLPB CICERO COSTHA
Won by Submission - 01:11
Alexandra McIntosh PSLPB CICERO COSTHA
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / +142 lbs
(Day 1)
4-36
已完成
Marko Misimovic
PSLPB CICERO COSTHA
Shamus Bahen Eris Martial Arts Won by Submission - 02:24
Girls Gi / Youth 2 (11 - 12 years) / White-Gray / -124 lbs
(Day 1)
3-34
已完成
Delaney Anderson
PSLPB CICERO COSTHA
Won by points - 03:00
Abby Sansom Okami Kai Martial Arts & Fitness
Boys NoGi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -124 lbs
(Day 1)
7-32
已完成
Jake Bielienko-Gamache
Octa BJJ
Unknown User Octa BJJ Won by Submission - 03:04
Boys NoGi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / +113 lbs
(Day 1)
1-35
已完成
Mason Tonello
Platinum Training Facility
Won by points - 03:00
Benjamin Javier Salvosa BJJ/Ascension
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / +142 lbs
(Day 1)
4-37
已完成
Lawson Williams
PSLPB CICERO COSTHA
Won by Submission - 03:52
Jonas Nelissen Xtreme Couture Toronto
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -115 lbs
(Day 1)
5-34
已完成
Emma Song
PSLPB CICERO COSTHA
Evelyn Dolmaya Salvosa BJJ/Ascension Won by points - 04:00
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -78,5 lbs
(Day 1)
3-36
已完成
Chester Mina
Kalsamrit Martial Arts
Owen Niven Kalsamrit Martial Arts Won by Submission - 01:08
Boys NoGi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
2-31
已完成
MARKO MRKOBRAD
Battle Arts Academy, Mississauga
Won by Submission - 00:15
Keaton Boulton Kalsamrit Martial Arts
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / White / +159,5 lbs
(Day 1)
1-38
已完成
Danylo Kaniovskyi
The Flock MMA Academy
Won by Submission - 01:34
Ian Haraf Aegis MMA
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
8-33
已完成
Tacari Howe
TITANS MMA Halifax
Won by points - 04:00
Sebastian Arancibia Team DNA
Boys NoGi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
6-31
已完成
QUINTEN CAMPBELL
Action & Reaction MMA
Shamus Bahen Eris Martial Arts Won by Submission - 02:11
Boys NoGi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -124 lbs
(Day 1)
7-33
已完成
Jake Bielienko-Gamache
Octa BJJ
Unknown User Octa BJJ Won by Submission - 03:41
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -132,5 lbs
(Day 1)
5-36
已完成
Bryer Chiasson
Action & Reaction MMA
Won by Submission - 03:34
Illia Lukashuk York Judo & BJJ
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / +159,5 lbs
(Day 1)
4-39
已完成
Jack Martin
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Submission - 00:45
Dominik Zusman Team DNA
Girls NoGi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -58 lbs
(Day 1)
2-30
已完成
Aurora Clark
PSLPB CICERO COSTHA
Won by Submission - 00:33
Alexandra McIntosh PSLPB CICERO COSTHA
Boys NoGi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
2-32
已完成
MARKO MRKOBRAD
Battle Arts Academy, Mississauga
Won by Submission - 00:20
Keaton Boulton Kalsamrit Martial Arts
Boys NoGi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / +113 lbs
(Day 1)
1-36
已完成
Mason Tonello
Platinum Training Facility
Benjamin Javier Salvosa BJJ/Ascension Won by points - 03:00
Boys-Girls NoGi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
3-39
已完成
Nyla Howdick
Sudbury BJJ
Mia Belle Caetano Mamute Martial Arts Academy Won by points - 03:00
Boys NoGi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -71,5 lbs
(Day 1)
8-35
已完成
Major Northcott
Kalsamrit Martial Arts
Cayden Crook Kalsamrit Martial Arts Won by points - 03:00
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -115 lbs
(Day 1)
5-35
已完成
Evelyn Dolmaya
Salvosa BJJ/Ascension
Won by points - 04:00
Avaleigh McQuinn Big Country MMA
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / +142 lbs
(Day 1)
已完成
Jonas Nelissen
Xtreme Couture Toronto
Marko Misimovic PSLPB CICERO COSTHA Won by Walkover
Boys NoGi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Yellow & Up / -78,5 lbs
(Day 1)
6-30
已完成
Rafael Maric
etobicoke bjj
Joshua Roberts Mamute Martial Arts Academy Won by Submission - 00:48
Boys NoGi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
2-33
已完成
Panayiotis Gymnopoulos
Toronto Top Team
Won by points - 03:00
Hamza Abu Suleiman Platinum Training Facility
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / White / +159,5 lbs
(Day 1)
1-39
已完成
Danylo Kaniovskyi
The Flock MMA Academy
Ian Haraf Aegis MMA Won by points - 04:00
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
已完成
Owen Toms
Team DNA
Won by Walkover
Sebastian Arancibia Team DNA
Boys Gi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / -132,5 lbs
(Day 1)
3-37
已完成
Josiah Gonsalves
Burlington Training Centre
Won by Submission - 01:48
QUINTEN CAMPBELL Action & Reaction MMA
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Feather
(Day 1)
7-36
已完成
Logan Mckinnon
Submission Arts Academy - Barrie
Michael Wang Gentle Arts Dojo Won by points - 05:00
Girls NoGi / Youth 2 (12 - 13 years) / Gray / -96 lbs
(Day 1)
8-36
已完成
Rylie Crawford
Loyalist Martial Arts Academy
Alyssa Conners Team DNA Won by Submission - 00:22
Juvenile Boys Gi / White / Medium Heavy
(Day 1)
6-32
已完成
Hayden Donaldson
Action & Reaction MMA
Won by Submission - 00:49
BRENDON CONNERS Team DNA
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -132,5 lbs
(Day 1)
5-37
已完成
Bryer Chiasson
Action & Reaction MMA
Illia Lukashuk York Judo & BJJ Won by Decision - 04:00