Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / Gray / -72 lbs
(Day 1)
7-1
Završeno
Julian Aviles
Gracie Barra North York Toronto
Calem Hedley Niagara BJJ ( Cicero Costha) Pobeda po poenima - 01:25
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -45,5 lbs
(Day 1)
2-1
Završeno
Kingston Farinacci
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Alexandra McIntosh Action & Reaction MMA Pobeda po poenima - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-1
Završeno
Adam Haj Hussain
Octa BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Joshua MacMillan Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
3-1
Završeno
Weston Spencer
Action & Reaction MMA
Ahmed Alzard Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
1-3
Završeno
Maximus Moore
Niagara Top Team
Cameron Clement Niagara BJJ ( Cicero Costha) Pobeda po poenima - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-2
Završeno
Sawyer MacKenzie
Academix Academy
KAI BLACK Niagara BJJ ( Cicero Costha) Pobeda po poenima - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
7-3
Završeno
Kiera Ong
Greenwood Jiu Jitsu
Landon Vankoughnett Action & Reaction MMA Pobedio Završnicom - 00:29
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
3-2
Završeno
Fernando Borges Pino
Octa BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Owen Black Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
4-9
Završeno
Ryder MacMillan
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Pobeda po poenima
Carter Clement Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Boys-Girls Gi / Kids 1 (4 - 5yrs) / White-Gray / -49 lbs
(Day 1)
1-1
Završeno
Adeline Gould
Academia Brazilian JiuJitsu
Jadeana Yu Gracie Barra North York Toronto Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
2-9
Završeno
Zachariah Williams
Niagara Top Team
Pobeda po poenima
Saven Yos Niagara Top Team
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-4
Završeno
Joshua MacMillan
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Pobeda po poenima - 03:00
Brynn Macdonald Academia Brazilian JiuJitsu
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / Gray / -72 lbs
(Day 1)
7-2
Završeno
Julian Aviles
Gracie Barra North York Toronto
Calem Hedley Niagara BJJ ( Cicero Costha) Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:38
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
4-1
Završeno
Vaida Spurek
Academix Academy
Carter Clement Niagara BJJ ( Cicero Costha) Pobeda po poenima - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
6-1
Završeno
Keira Prickett
Niagara Top Team
Pobedio Završnicom - 01:34
Keaton Boulton Action & Reaction MMA
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
8-1
Završeno
Elliette Peppin
Octa BJJ
Lilly Heuser Niagara BJJ ( Cicero Costha) Pobeda po poenima
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -45,5 lbs
(Day 1)
2-2
Završeno
Kingston Farinacci
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Katherine Eybel Niagara BJJ ( Cicero Costha) Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
1-4
Završeno
Anthony SAFFIOTI
Infinum BJJ
Jaxon Canavan Academia Brazilian JiuJitsu Pobedio Završnicom - 01:50
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
3-3
Završeno
Weston Spencer
Action & Reaction MMA
Pobeda po poenima - 03:00
Owen Black Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
7-4
Završeno
Isaiyah Jones
Action & Reaction MMA
Pobedio Završnicom - 00:34
Shihab Alom Octa BJJ
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-3
Završeno
KAI BLACK
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Pobeda po poenima - 03:00
Adam Haj Hussain Octa BJJ
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
6-2
Završeno
Alekhander Boom
Academia Brazilian JiuJitsu
Chiara Formisano Niagara BJJ ( Cicero Costha) Pobedio Završnicom - 01:25
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
4-2
Završeno
Roman Abreu
Gracie Barra North York Toronto
Ryder MacMillan Niagara BJJ ( Cicero Costha) Pobeda po poenima - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
7-9
Završeno
Issa Ben Yaacoub
Fernando Tererê Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:06
Corbin Hesp Kalsamrit Martial Arts
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -91,5 lbs
(Day 1)
8-3
Završeno
Kane Rae
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Pobeda po poenima - 03:00
Jaxen Rolfe Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Boys-Girls Gi / Kids 1 (4 - 5yrs) / White-Gray / -49 lbs
(Day 1)
1-2
Završeno
Adeline Gould
Academia Brazilian JiuJitsu
Jadeana Yu Gracie Barra North York Toronto Pobeda po poenima - 02:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
2-4
Završeno
Thiago Pasos
Toronto BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Zachariah Williams Niagara Top Team
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
6-7
Završeno
Keaton Boulton
Action & Reaction MMA
Nathan Khan Pobedio Završnicom - 01:33
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-5
Završeno
Joshua MacMillan
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Sawyer MacKenzie Academix Academy Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
3-4
Završeno
Ahmed Alzard
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Fernando Borges Pino Octa BJJ
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
1-5
Završeno
Anthony SAFFIOTI
Infinum BJJ
Cameron Clement Niagara BJJ ( Cicero Costha) Pobedio Završnicom - 01:59
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
7-6
Završeno
Isaiyah Jones
Action & Reaction MMA
Landon Vankoughnett Action & Reaction MMA Pobedio Završnicom - 00:33