Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -31,20 kg
(Day 1)
4-8
Završeno
Isaiyah Jones
PSLPB CICERO COSTHA
Pobeda po poenima - 03:00
Corbin Hesp Kalsamrit Martial Arts
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-7
Završeno
Maverick Grayston
Mamute Martial Arts Academy
Linden Van Stowski Infinum BJJ Pobedio Završnicom - 01:57
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
9-7
Završeno
Makena Chapman
MN BJJ Academy
Lillie Pico Niagara BJJ ( Cicero Costha) Pobedio Završnicom - 02:08
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
7-7
Završeno
Christian Mylonas
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Jordan Seo Salvosa BJJ/Ascension Pobedio Završnicom - 02:34
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-9
Završeno
Keaton Boulton
Kalsamrit Martial Arts
Myles Cowen Submission Arts Academy - Barrie Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-9
Završeno
Dexter Bolinger
Huron BJJ
Pobedio Završnicom - 02:12
Nikola Radovanovic SBG
Boys-Girls Gi / White / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
5-9
Završeno
Gissella Pasos
Toronto BJJ
Macabee Maierovitz Salvosa BJJ/Ascension Pobedio Završnicom - 00:48
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
4-10
Završeno
Hamza Abu Suleiman
Platinum Training Facility
Pobeda po poenima - 03:00
Maximus Orian SBG Canada
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
9-9
Završeno
Aurora Clark
Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Pobedio Završnicom - 00:52
Makayla So Gracie Barra North York Toronto
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
7-9
Završeno
Levi Atkinson
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Pobeda po poenima - 03:00
Thiago Pasos Toronto BJJ
Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-8
Završeno
Clairese Holden
Huron BJJ
Pobedio Završnicom - 02:07
Adeline Tonnos CTW Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
5-8
Završeno
Kiera Ong
Greenwood Jiu Jitsu
Arizona Powell TOPP Performance Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / White / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Day 1)
2-12
Završeno
Eliana Tuberquia
Yorkdale Martial Arts Academy
Emerson Burning-Olson Infinum BJJ Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
3-9
Završeno
Isabella Dinglasan
Soul MMA
Evollee Brennan Kalsamrit Martial Arts Pobedio Odlukom - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -31,20 kg
(Day 1)
4-9
Završeno
Denys Tsubera
Toronto BJJ
Isaiyah Jones PSLPB CICERO COSTHA Pobedio Završnicom - 00:40
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Day 1)
6-6
Završeno
Moussa Selo
GRACIE BARRA TORONTO
Pobeda po poenima - 03:00
Nicolas Capelle Learn2Master Academy
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-11
Završeno
Ramzey Sauve
Rumble Martial Arts
Joshua Roberts Mamute Martial Arts Academy Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
9-12
Završeno
Dylan Beri
Salvosa BJJ/Ascension
Tavit Elmayan Joslin’s MMA Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
1-11
Završeno
Logan Johnson
MN BJJ Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Teagan Freiburger TOPP Performance
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
7-8
Završeno
Arthur Mafra
Jiu-Jitsu for Life Team Canada
Jordan Seo Salvosa BJJ/Ascension Pobedio Završnicom - 01:34
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
6-8
Završeno
Gabriel Vandersanden
Progression BJJ
Liam Yan Salvosa BJJ/Ascension Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
2-10
Završeno
Reid Matthews
Bora BJJ
Keaton Boulton Kalsamrit Martial Arts Pobedio Završnicom - 02:10
Boys-Girls Gi / White / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
3-10
Završeno
Andres Salguero-Ocampo
10th Planet Etobicoke, Toronto
Pelin Peker Gracie Barra North York Toronto Pobeda po poenima - 03:00
Boys-Girls Gi / White / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Day 1)
5-10
Završeno
Olivia Papp
Salvosa BJJ/Ascension
Pobeda po poenima - 03:00
Gissella Pasos Toronto BJJ
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
4-11
Završeno
Rowan McGill
Huron BJJ
Pobeda po poenima - 02:51
Maximus Orian SBG Canada
Boys-Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Day 1)
7-10
Završeno
Conall McCallum
SBG Canada
Dexter Lind Action & Reaction MMA Pobedio Završnicom - 02:37
Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
8-9
Završeno
Victoria Vanegas
Battle Arts Academy, Mississauga
Pobedio Završnicom - 01:48
Clairese Holden Huron BJJ
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Day 1)
5-12
Završeno
Carlos Cantos
SBG Canada
Justin Vettorato Gracie Barra North York Toronto Pobeda po poenima - 03:00
Girls Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -48.3 kg
(Day 1)
2-13
Završeno
Isabele Gava Flores
Toronto BJJ
Pobedio Završnicom - 01:09
Tea Zotti Battle Arts Academy, Mississauga
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Day 1)
1-10
Završeno
Nathan Khan
Trillium MMA
Pobedio Završnicom - 00:24
Dexter Bolinger Huron BJJ
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Day 1)
9-10
Završeno
Cleo Carvalho
Gracie Barra North York Toronto
Pobeda po poenima - 03:00
Makayla So Gracie Barra North York Toronto
Boys Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Day 1)
3-14
Završeno
Calvin Ardiel
Platinum Training Facility
Kai Wellington PSLPB CICERO COSTHA Pobeda po poenima - 04:00