Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
4-6
Gotowy
Carter Clement
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Victor Vasilev Salvosa BJJ/Ascension Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
7-5
Gotowy
Shihab Alom
Octa BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Kiera Ong Greenwood Jiu Jitsu
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -78,5 lbs
(Day 1)
1-9
Gotowy
Bentley Petrachenko
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Noah Richard Niagara BJJ ( Cicero Costha) Wygrana na punkty - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
6-6
Gotowy
Chiara Formisano
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Keira Prickett Niagara Top Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
3-7
Gotowy
Avery Hollingsworth
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Lylah Dasilva Action & Reaction MMA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -45,5 lbs
(Day 1)
2-3
Gotowy
Katherine Eybel
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:37
Alexandra McIntosh Action & Reaction MMA
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
4-5
Gotowy
Ryder MacMillan
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrana na punkty - 03:00
Vaida Spurek Academix Academy
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
8-2
Gotowy
Elliette Peppin
Octa BJJ
Lilly Heuser Niagara BJJ ( Cicero Costha) Wygrana na punkty - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-6
Gotowy
Brynn Macdonald
Academia Brazilian JiuJitsu
Adam Haj Hussain Octa BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
6-4
Gotowy
Keaton Boulton
Action & Reaction MMA
Alekhander Boom Academia Brazilian JiuJitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
1-6
Gotowy
Jaxon Canavan
Academia Brazilian JiuJitsu
Maximus Moore Niagara Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -91,5 lbs
(Day 1)
8-4
Gotowy
Kane Rae
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Rowan Hedley Niagara BJJ ( Cicero Costha) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
3-5
Gotowy
Owen Black
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Ahmed Alzard Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
2-5
Gotowy
Nathan George
UFC GYM
Saven Yos Niagara Top Team Wygrana na punkty - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
4-3
Gotowy
Carter Clement
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Roman Abreu Gracie Barra North York Toronto
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-9
Gotowy
Joshua MacMillan
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrana na punkty - 03:00
KAI BLACK Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -78,5 lbs
(Day 1)
1-10
Gotowy
Bentley Petrachenko
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Hamza Abu Suleiman
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
6-3
Gotowy
Chiara Formisano
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrana na punkty - 03:00
Nathan Khan
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
3-6
Gotowy
Weston Spencer
Action & Reaction MMA
Fernando Borges Pino Octa BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
7-10
Gotowy
Kaiden Sawada
Action & Reaction MMA
Talal Alom Octa BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -91,5 lbs
(Day 1)
8-5
Gotowy
Rowan Hedley
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Jaxen Rolfe Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-7
Gotowy
Adam Haj Hussain
Octa BJJ
Sawyer MacKenzie Academix Academy Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
2-10
Gotowy
Connor Althorpe
Niagara Top Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:59
Lorenzo Ditching Greenwood Jiu Jitsu
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
4-4
Gotowy
Ryder MacMillan
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Victor Vasilev Salvosa BJJ/Ascension Wygrana na punkty - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
6-8
Gotowy
Alekhander Boom
Academia Brazilian JiuJitsu
Keira Prickett Niagara Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
7-7
Gotowy
Isaiyah Jones
Action & Reaction MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Kiera Ong Greenwood Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
1-7
Gotowy
Cameron Clement
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrana na punkty - 03:00
Jaxon Canavan Academia Brazilian JiuJitsu
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
3-8
Gotowy
Avery Hollingsworth
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrana na punkty - 03:00
Isobel Gordillo Greenwood Jiu Jitsu
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
6-9
Gotowy
Chiara Formisano
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Keaton Boulton Action & Reaction MMA
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -91,5 lbs
(Day 1)
8-6
Gotowy
Garrett Gobbi
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Ethan Dowd Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -58 lbs
(Day 1)
1-8
Gotowy
Anthony SAFFIOTI
Infinum BJJ
Maximus Moore Niagara Top Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Boys-Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -58,5 lbs
(Day 1)
5-8
Gotowy
KAI BLACK
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Brynn Macdonald Academia Brazilian JiuJitsu