Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Master 2 (40+) / Brown/Black / Super Heavy
(Day 1)
4-32
Ferdig
Jarrod Serre
Action & Reaction MMA
Seier med poeng - 05:00
JJ Filipovic 5th Dimension Training Academy
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
3-25
Ferdig
Adam Charow
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Chris Webb Passador Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 06:00
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -159,5 lbs
(Day 1)
6-30
Ferdig
Landon Lorenowicz
Team Nogueira Dubai
Zain Chaudhry Action & Reaction MMA Seier på submission - 01:42
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray-Yellow / -105 lbs
(Day 1)
4-30
Ferdig
Waylon Roote
TOPP Performance
Dimitri Morgan Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 02:39
Female Gi / Adult / Purple-Brown / Middle
(Day 1)
7-32
Ferdig
Siobhan Barnes
Champs Academy
Seier ved dommeravgjørelse - 08:00
Grace Laemmler Toronto Top Team
Girls Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -124 lbs
(Day 1)
2-28
Ferdig
Sophie Turcotte
Thompson Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:00
Isabelle Armstrong Armstrong Academy of Martial Arts
Male Gi / Adult / Purple / Middle
(Day 1)
8-24
Ferdig
Alexander Irwin
Yorkdale Martial Arts Academy
Seier med poeng - 07:00
Toby Lau Dragan BJJ (Alliance)
Male Gi / Adult / Brown / Light
(Day 1)
5-30
Ferdig
Jagger Lockman
The Submission Academy
Seier med poeng - 08:00
Tyler Weaver Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Middle
(Day 1)
6-32
Ferdig
Ian Clark
Stratford BJJ
SAMIR AL-BAROODI Burlington BJJ Seier på submission - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Medium Heavy
(Day 1)
2-29
Ferdig
Ninad Desai
Yorkdale Martial Arts Academy
Eliezer Pedroso Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 04:30
Male Gi / Master 2 (40+) / Brown/Black / Light
(Day 1)
4-33
Ferdig
Garrett Allen
Yorkdale Martial Arts Academy
Thomas Armstrong Armstrong Academy of Martial Arts Seier med poeng - 05:00
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -159,5 lbs
(Day 1)
6-31
Ferdig
Zain Chaudhry
Action & Reaction MMA
Braedon Shaw Academix Academy Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Yellow & Up / -124 lbs
(Day 1)
5-28
Ferdig
Andrew Rangoo
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Dario Formisano Niagara BJJ ( Cicero Costha) Seier på submission - 03:06
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
7-34
Ferdig
Andrew Slaght
Infinum BJJ
Seier med poeng - 06:00
Griffin Decker Anderson Brothers Martial Arts
Female Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
2-32
Ferdig
Unknown User
Infinum BJJ
Suriya Desai Yorkdale Martial Arts Academy Seier med poeng - 06:00
Juvenile Girls Gi / Blue / Light
(Day 1)
6-33
Ferdig
Riley Goyette-Smith
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Seier på submission - 05:00
Trinity Peck Action & Reaction MMA
Male Gi / Adult / Blue / Feather
(Day 1)
8-27
Ferdig
Hai Le
Niagara Top Team
Jack Dempsey Niagara BJJ ( Cicero Costha) Seier med poeng - 06:00
Boys Gi / Teen (14 - 15yrs) / Gray-Yellow / -105 lbs
(Day 1)
4-31
Ferdig
Waylon Roote
TOPP Performance
Dimitri Morgan Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 04:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Brown/Black / Medium Heavy
(Day 1)
2-30
Ferdig
CORY VOKEY
Yorkdale Martial Arts Academy
Seier ved dommeravgjørelse
Ninad Desai Yorkdale Martial Arts Academy
Female Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
2-33
Ferdig
Unknown User
Infinum BJJ
Suriya Desai Yorkdale Martial Arts Academy Seier på submission - 01:28
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
3-27
Ferdig
Chris Webb
Passador Jiu Jitsu Academy
Venkat Viswanath OpenMat mma Seier med poeng - 06:00
Female Gi / Adult / White / Light Feather
(Day 1)
7-36
Ferdig
Jessica Olesky
Toronto BJJ
Samira D’Souza Action & Reaction MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-34
Ferdig
Anonymous Gunn
Passador Jiu Jitsu Academy
Adam Suthers Burlington Training Centre Seier på submission - 00:40
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
5-36
Ferdig
Haydn Johnson
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Jairo Caceres Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 04:00
Female Gi / Master 1 (30+) / Blue / Middle
(Day 1)
3-23
Ferdig
Rachael Goertz
@RelentlessBJJ
Lisa Bennett Evolution BJJ HQ - Gatineau Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Adult / Purple / Middle
(Day 1)
8-25
Ferdig
Nick McLean
Passador Jiu Jitsu Academy
Seier på submission - 02:35
Toby Lau Dragan BJJ (Alliance)
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Feather
(Day 1)
6-35
Ferdig
Emanuele Agosta
Passador Jiu Jitsu Academy
Seier på submission - 00:58
Jonathan Wong Karma Brazilian Jiu-Jitsu
Male Gi / Master 2 (40+) / Purple / Light
(Day 1)
4-34
Ferdig
Jim Tran
Yorkdale Martial Arts Academy
Seier med poeng - 05:00
Aaron Campbell Armstrong Academy of Martial Arts
Male Gi / Adult / Blue / Middle
(Day 1)
7-35
Ferdig
Brent Boudreau
Guelph MMA
Seier på submission - 01:53
Andrew Slaght Infinum BJJ
Male Gi / Adult / Blue / Feather
(Day 1)
8-28
Ferdig
Jack Dempsey
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Seier med poeng - 06:00
Vince Mangrobang Greenwood Jiu Jitsu
Male Gi / Adult / Blue / Medium Heavy
(Day 1)
6-37
Ferdig
Brandon Twaddle
Dragan BJJ (Alliance)
Seier på submission - 03:54
Dillon Bettencourt Adrenaline MMA/GFTEAM
Male Gi / Adult / Purple / Ultra Heavy
(Day 1)
4-35
Ferdig
Mohammed Jalabi
Dragan BJJ (Alliance)
James Rugg Osman Jiu Jitsu Seier på submission - 03:03