Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
9-1
Ferdig
Abella Rossignol
Cambridge BJJ
Seier på submission - 00:49
Isabella Altobello SBG Canada
Boys-Girls Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-1
Ferdig
Rowan Doty
Cambridge BJJ
Julio De La Garza Santos Brothers BJJ Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / White / Mighty Mite I (4 yrs) / -18 kg
(Day 1)
1-1
Ferdig
Ivan Carpenter
Cambridge BJJ
Niko Scutella-Desousa Santos Brothers BJJ Seier med poeng - 02:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -21 kg
(Day 1)
5-1
Ferdig
Isaiah Thomas
Salvosa BJJ/Ascension
Seier med poeng - 03:00
Adrian Vitovsky-Remi Xtreme Couture Toronto
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Day 1)
6-1
Ferdig
Jovan Smoljanovic
Bora BJJ
Seier med poeng - 03:00
Liam Stirling Riverdale Martial Arts
Boys Gi / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
3-1
Ferdig
HENRY DA ROSA MUÇAMBITE
Gracie Barra North York Toronto
Seier med poeng - 03:00
Miles Bernard Cambridge BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
7-1
Ferdig
Oliver Chang
Trillium MMA
Seth Niemi Gentle Arts Dojo Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
9-2
Ferdig
Lilian Feeney
Cambridge BJJ
Isabelle Orian SBG Canada Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Day 1)
1-2
Ferdig
Cassius Kybartas
Gentle Arts Dojo
Julian Scutella-Desousa Santos Brothers BJJ Seier med poeng - 03:00
Boys-Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -31,20 kg
(Day 1)
8-4
Ferdig
Easton Irwin
Seier med poeng - 03:00
Brynn Macdonald Academia Brazilian JiuJitsu
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
3-2
Ferdig
Joseph Jebb
Submission Arts Academy - Barrie
Seier med poeng - 03:00
Eldar Ismayilov Cambridge BJJ
Boys Gi / White / Mighty Mite II (5yrs) / 17,90 kg
(Day 1)
2-4
Ferdig
Declan Lametti
Academia Brazilian JiuJitsu
Josiah Thomas Salvosa BJJ/Ascension Seier med poeng - 02:00
Girls Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
9-4
Ferdig
Sandra De La Garza
Santos Brothers BJJ
Seier med poeng - 03:00
Katie Fraser SBG Canada
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
4-1
Ferdig
Luke Ivanovski
Cambridge BJJ
Mason Sponagle 10th Planet Etobicoke, Toronto Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -21 kg
(Day 1)
5-3
Ferdig
Spencer Leal
Cambridge BJJ
Cade Whyte Northern Bjj Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Day 1)
6-2
Ferdig
Pavle Ralevic
Gentle Art Dojo
Rhett Howdick Sudbury BJJ Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Day 1)
8-1
Ferdig
Jacob DENYS
Huron BJJ
Jett Gillett Kawartha Combat Seier på submission - 02:01
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
4-2
Ferdig
Daniel Talal
MN BJJ Academy
Hadrian Yu Gracie Barra North York Toronto Seier på submission - 02:04
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-3
Ferdig
Matteo Twyman
Mamute Martial Arts Academy
Seier med poeng - 03:00
MAX ROLIX 905 Brazilian Jiu-Jitsu
Boys-Girls Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Day 1)
2-2
Ferdig
Aatif Abumeas
Gentle Arts Dojo
Rowan Doty Cambridge BJJ Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
9-3
Ferdig
Abella Rossignol
Cambridge BJJ
Seier på submission - 01:34
Isabelle Orian SBG Canada
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -31,20 kg
(Day 1)
7-4
Ferdig
Brady Kearns
Progression BJJ
Roman Semenyaga The Forge Martial Arts Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -36,2 kg
(Day 1)
4-4
Ferdig
Marcelo Jamal Perez
BJJ Laos
Richard Tomson Warrior mixed martial arts Seier med poeng - 03:00
Boys-Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -31,20 kg
(Day 1)
8-5
Ferdig
Mikey Del Greco
SBG Canada
ENZO DA ROSA MUÇAMBITE Gracie Barra North York Toronto Seier på submission - 00:07
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Day 1)
3-3
Ferdig
Colby Atkinson
Niagara BJJ ( Cicero Costha)
Seier ved dommeravgjørelse - 00:54
Alexander Lucas Bora BJJ
Boys Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Day 1)
6-4
Ferdig
Moussa Selo
GRACIE BARRA TORONTO
Seier med poeng - 03:00
Isaiah Chiriboga 905 Brazilian Jiu-Jitsu
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -21 kg
(Day 1)
5-2
Ferdig
Isaiah Thomas
Salvosa BJJ/Ascension
Seier med poeng - 03:00
Gibson Geiger Gentle Arts Dojo
Boys Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
1-5
Ferdig
Lucas Talal
MN BJJ Academy
Victor Vasilev Salvosa BJJ/Ascension Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
7-2
Ferdig
Spencer Yu
Huron BJJ
Oliver Chang Trillium MMA Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
2-5
Ferdig
Maverick Grayston
Mamute Martial Arts Academy
Seier på submission - 00:24
Nethaniel McIntyre Huron BJJ
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Day 1)
3-5
Ferdig
Jasmine Vettorato
Gracie Barra North York Toronto
Eillee Brennan Kalsamrit Martial Arts Seier på submission - 00:56
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Day 1)
9-5
Ferdig
Jude Abdelalim
GRACIE BARRA TORONTO
Makena Chapman MN BJJ Academy Seier med poeng - 03:00