Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
8-9
Ferdig
Ahmed Alzard
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 02:27
Joshua Roberts Mamute Martial Arts Academy
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
5-10
Ferdig
Kara Schivas
Loyalist Martial Arts Academy
Isabelle Burnham- Cooper Oshawa BJJ and Fitness Seier med poeng - 01:22
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -45,5 lbs
(Day 1)
4-5
Ferdig
Taeo Page
Octa BJJ
Cade Whyte Northern Bjj Seier med poeng - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / +98,5 lbs
(Day 1)
2-8
Ferdig
Kathryn Spencer
Kalsamrit Martial Arts
Seier med poeng - 03:00
Ray Smith United BJJ
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -58 lbs
(Day 1)
7-7
Ferdig
Faith Olsen
Big Country MMA
Alexandra McIntosh PSLPB CICERO COSTHA Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
1-10
Ferdig
Conor McInerney-Doyle
Kalsamrit Martial Arts
Corbin Hesp PSLPB CICERO COSTHA Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
3-10
Ferdig
Nyla Howdick
Sudbury BJJ
Seier med poeng - 03:00
Chloe Larkin Battle Arts Academy, Mississauga
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
8-11
Ferdig
James Mccabe
Oshawa BJJ and Fitness
Seier på submission - 00:36
Nathan George Octa BJJ
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
5-8
Ferdig
Irelynn McCracken
Oshawa BJJ and Fitness
Eillee Brennan Kalsamrit Martial Arts Seier på submission - 00:37
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
8-10
Ferdig
Evan Thomas
Battle Arts Academy, Mississauga
Seier på submission - 00:42
Joshua Roberts Mamute Martial Arts Academy
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
3-9
Ferdig
Shaylynn Lawrie
Team DNA
Seier med poeng - 03:00
Savannah Wright Team DNA
Boys Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -45,5 lbs
(Day 1)
4-6
Ferdig
JAXSON CAMPBELL
Action & Reaction MMA
Liam Cardoso Oshawa BJJ and Fitness Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
5-9
Ferdig
Kara Schivas
Loyalist Martial Arts Academy
Kaiya Sawada PSLPB CICERO COSTHA Seier på submission - 02:41
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
8-14
Ferdig
James Mccabe
Oshawa BJJ and Fitness
Ahmed Alzard Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 00:37
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
7-10
Ferdig
Emmett Whitney
Loyalist Martial Arts Academy
Finn Neilson Four-Eleven Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 03:00
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -78,5 lbs
(Day 1)
4-11
Ferdig
Victoria Vanegas
Battle Arts Academy, Mississauga
Blake Moorcroft Team DNA Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
8-13
Ferdig
Joshua Roberts
Mamute Martial Arts Academy
Seier på submission - 00:46
Nathan George Octa BJJ
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
3-13
Ferdig
Colton Brown
Kalsamrit Martial Arts
Mason Strawford Limitless Brazilian Jiujitsu Seier på submission - 00:28
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -71,5 lbs
(Day 1)
1-11
Ferdig
Corbin Hesp
PSLPB CICERO COSTHA
Seier med poeng - 03:00
Preston Grant Four-Eleven Brazilian Jiu Jitsu
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -58 lbs
(Day 1)
7-8
Ferdig
Faith Olsen
Big Country MMA
Aurora Clark PSLPB CICERO COSTHA Seier på submission - 01:10
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
5-12
Ferdig
Eillee Brennan
Kalsamrit Martial Arts
Seier på submission - 01:40
Isabelle Burnham- Cooper Oshawa BJJ and Fitness
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / +98,5 lbs
(Day 1)
2-9
Ferdig
Kathryn Spencer
Kalsamrit Martial Arts
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Ray Smith United BJJ
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -58 lbs
(Day 1)
Ferdig
Alexandra McIntosh
PSLPB CICERO COSTHA
Seier på Walkover
Cynthia Kinney Loyalist Martial Arts Academy
Girls Gi / Kids 2 (6 - 7yrs) / White / -52 lbs
(Day 1)
3-11
Ferdig
Chloe Larkin
Battle Arts Academy, Mississauga
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Savannah Wright Team DNA
Boys-Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / White / -78,5 lbs
(Day 1)
4-12
Ferdig
Liam Yan
Salvosa BJJ/Ascension
Seier på submission - 01:07
MADDIX FAN Four-Eleven Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -85 lbs
(Day 1)
8-12
Ferdig
Ahmed Alzard
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Seier med poeng - 03:00
Evan Thomas Battle Arts Academy, Mississauga
Girls Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -65 lbs
(Day 1)
5-14
Ferdig
Kara Schivas
Loyalist Martial Arts Academy
Irelynn McCracken Oshawa BJJ and Fitness Seier på submission - 02:47
Boys Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
2-10
Ferdig
Kayden Pym
Limitless Brazilian Jiujitsu
Andres Salguero-Ocampo 10th Planet Etobicoke, Toronto Seier på submission - 03:00
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -78,5 lbs
(Day 1)
7-11
Ferdig
Emmett Whitney
Loyalist Martial Arts Academy
Andrii Lukashuk York Judo & BJJ Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / Youth 1 (10 - 11yrs) / White / -65 lbs
(Day 1)
Boys Gi / Kids 3 (8 - 9yrs) / Gray / -58 lbs
(Day 1)
4-13
Ferdig
MAX ROLIX
905 Brazilian Jiu-Jitsu
Victor Vasilev Salvosa BJJ/Ascension Seier på submission - 02:38