Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / White-Gray / -132,5 lbs
(Day 1)
7-35
Ferdig
Michael McMaster
Bryer Chiasson Action & Reaction MMA Seier på submission - 03:12
Girls NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -115 lbs
(Day 1)
4-50
Ferdig
Kaylie Kelly
GUVNA BJJ
Evelyn Dolmaya Salvosa BJJ/Ascension Seier på submission - 03:44
Boys-Girls NoGi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -91,5 lbs
(Day 1)
3-47
Ferdig
Sara Clement
Mamute Martial Arts Academy
Mason Northcott Kalsamrit Martial Arts Seier med poeng - 03:00
Male Gi / Adult / Blue / Light Feather
(Day 1)
1-48
Ferdig
Gilad Weinstein
Innisfil BJJ
Jerome Khan Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 03:31
Boys NoGi / Youth 2 (12 - 13 years) / White / -96 lbs
(Day 1)
4-49
Ferdig
Gavin Ng
Mamute Martial Arts Academy
Raul Gafarzada Azerbaijan Brazilian Jiu-Jitsu Club - Public Union Seier på submission - 00:20
Male Gi / Adult / Purple / Light
(Day 1)
6-37
Ferdig
Allan Market
Aether BJJ
Nathan Chin Sing Fan York Judo BJJ Seier ved dommeravgjørelse - 07:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Light
(Day 1)
7-42
Ferdig
Pawel Kapron
Battle Arts Academy, Mississauga
Seier på submission - 03:47
Joseph Deluca Team DNA
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -150,5 lbs
(Day 1)
3-49
Ferdig
Rowen Russell
PSLPB CICERO COSTHA
Owen Durant Limitless Brazilian Jiujitsu Seier på submission - 02:39
Boys NoGi / Youth 2 (12 - 13 years) / Yellow & Up / +142 lbs
(Day 1)
5-46
Ferdig
Marko Misimovic
PSLPB CICERO COSTHA
Lawson Williams PSLPB CICERO COSTHA Seier på submission - 02:09
Boys-Girls NoGi / Youth 1 (10 - 11yrs) / Gray / -91,5 lbs
(Day 1)
3-48
Ferdig
Sara Clement
Mamute Martial Arts Academy
Mason Northcott Kalsamrit Martial Arts Seier på submission - 02:29
Male Gi / Adult / Blue / Ultra Heavy
(Day 1)
2-42
Ferdig
Mike Murray
Kalsamrit Martial Arts
Seier med poeng - 06:00
Dardan Berisha Joslin’s MMA
Girls NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -115 lbs
(Day 1)
4-51
Ferdig
Kaylie Kelly
GUVNA BJJ
Evelyn Dolmaya Salvosa BJJ/Ascension Seier med poeng - 04:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Middle
(Day 1)
5-47
Ferdig
PAUL AZROT
Battle Arts Academy, Mississauga
TK Butler PSLPB CICERO COSTHA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Light Feather
(Day 1)
1-49
Ferdig
Jake Ward
Big Country MMA
Darkhan Kaibaliyev KINGJIUJITSU Seier med poeng - 06:00
Female Gi / Adult / White / Light
(Day 1)
6-40
Ferdig
Natasha Nepomuceno
The Flock MMA Academy
Isla Mach-Webb Burlington BJJ Seier på submission - 03:00
Male Gi / Adult / Purple / Middle
(Day 1)
8-45
Ferdig
Ben Will
Big Country MMA
Sivarooban Markandu Salvosa BJJ/Ascension Seier med poeng - 07:00
Female Gi / Master 1 (30+) / White / Light
(Day 1)
7-44
Ferdig
CJ Mesenchuk
Oshawa BJJ and Fitness
Seier på submission - 02:21
Sandy Willett 5th Dimension Training Academy
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
8-47
Ferdig
Jared Toner
Hayabusa Academy (Kingston)
Seier på submission - 01:10
Nick Woodrow PSLPB CICERO COSTHA
Boys NoGi / Teen (14 - 15yrs) / Gray / -150,5 lbs
(Day 1)
3-50
Ferdig
Rowen Russell
PSLPB CICERO COSTHA
Owen Durant Limitless Brazilian Jiujitsu Seier på submission - 01:53
Male Gi / Adult / Blue / Feather
(Day 1)
Ferdig
Tyeson Hunt
Hayabusa Academy (Kingston)
Seier på Walkover
Ethan Wong Action & Reaction MMA
Female Gi / Adult / Blue / Light Feather
(Day 1)
5-50
Ferdig
Mackenzie Byvelds
Big Country MMA
Lydia Pereira Submissions Academy Milton Seier på submission - 01:05
Female Gi / Master 1 (30+) / White / Medium Heavy
(Day 1)
7-45
Ferdig
Mykal MacKinnon
Oshawa BJJ and Fitness
Alysia Slater Oshawa BJJ and Fitness Seier på submission - 02:20
Female Gi / Adult / Blue / Super Heavy
(Day 1)
1-46
Ferdig
Melissa Scott
Kalsamrit Martial Arts
Julianna Wong Action & Reaction MMA Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Adult / Brown-Black / Middle
(Day 1)
2-40
Ferdig
Max Li
Toronto BJJ
Seier med poeng - 10:00
Adam James Battle Arts Academy, Mississauga
Male Gi / Master 1 (30+) / Purple / Heavy
(Day 1)
4-53
Ferdig
Jared Hood
Big Country MMA
Sofian Elkeurti Salvosa BJJ/Ascension Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Light Feather
(Day 1)
1-50
Ferdig
Jerome Khan
Brampton Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 00:32
Sean Polan Soul MMA
Male Gi / Adult / Blue / Light
(Day 1)
8-48
Ferdig
Tanner Birr
Four-Eleven Brazilian Jiu Jitsu
Darrell Cowen Submission Arts Academy - Barrie Seier på submission - 03:28
Male Gi / Master 2 (40+) / Brown/Black / Middle
(Day 1)
3-51
Ferdig
Caio Victor Tobias De Souza
Oshawa BJJ and Fitness
Kevin Fratarcangeli Guardhouse Brazilian Jiu-Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Adult / Blue / Feather
(Day 1)
6-39
Ferdig
Tyeson Hunt
Hayabusa Academy (Kingston)
Malcolm Teruel NEO Brazilian Jiu Jitsu Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Master 1 (30+) / Blue / Light
(Day 1)
7-43
Ferdig
George Zedelashvili
Action & Reaction MMA
Seier med poeng - 05:00
Pawel Kapron Battle Arts Academy, Mississauga
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Middle
(Day 1)
1-52
Ferdig
Steve Piluso
Oshawa BJJ and Fitness
Aron Ghebre Toronto Top Team Seier med poeng - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Light
(Day 1)
4-52
Ferdig
Shree Suhas Bhargav
Action & Reaction MMA
Seier på submission - 00:27
Krishen Parhar Richmond Hill Muay Thai