Zjistili jsme, že používáte zastaralý prohlížeč, který není kompatibilní s naším webem.
Toggle navigation
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
Přihlásit se
Vytvořit účet
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Back to OJA Website
Events
Jiu Jitsu Tournament Rules
Age Division / Belts
WEIGH-INS
Technique List - Youth (4-15 yrs old)
Technique List - GI
Technique List - NOGI
Exceptional Junior Jiu Jitsu Athlete Program
Membership
Athletes
About Us
2023 OSJL Rankings
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Ontario Jiu Jitsu Association
Back to OJA Website
Events
Jiu Jitsu Tournament Rules
Age Division / Belts
WEIGH-INS
Technique List - Youth (4-15 yrs old)
Technique List - GI
Technique List - NOGI
Exceptional Junior Jiu Jitsu Athlete Program
Membership
Athletes
About Us
2023 OSJL Rankings
Účet
Přihlásit se
Vytvořit účet
Společnost
Akademie
Přidružení
Atleti
The Budo Rookie Open
15 Apr
Registrovat
Informace
Účastníci
106
Zápasy
Skupiny a časový program
Výsledky
Registrovat
Skupiny
New schedule
Beta
Day 1
Times are
dynamic
and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Přehled žíňenek
Mat 1
eta
zápasy
kategorie
13:35
3
Juvenile Boys Gi / White / Middle
13:39
3
Female Gi / Master 1 (30+) / White / Light Feather
14:14
4
Male Gi / Master 2 (40+) / White / Ultra Heavy
14:18
3
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Light
14:47
3
Male Gi / Adult / White / Light Feather
14:53
11
Male Gi / Adult / White / Ultra Heavy
15:54
5
Male Gi / Adult / White / Medium Heavy
Přehled žíňenek
Mat 2
eta
zápasy
kategorie
13:26
4
Juvenile Boys Gi / White / Feather
13:38
1
Female Gi / Adult / White / Middle
13:47
3
Male Gi / Master 2 (40+) / White / Medium Heavy
14:02
3
Male Gi / Master 2 (40+) / White / Middle
14:23
2
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Middle
14:42
3
Female Gi / Adult / White / Heavy
14:45
15
Male Gi / Adult / White / Middle
Přehled žíňenek
Mat 3
eta
zápasy
kategorie
13:49
3
Juvenile Girls Gi / White / Light
13:55
4
Female Gi / Master 1 (30+) / White / Light
14:34
2
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Heavy
14:29
2
Female Gi / Adult / White / Light
14:52
3
Male Gi / Adult / White / Feather
14:59
7
Male Gi / Adult / White / Super Heavy
15:37
4
Male Gi / Adult / White / Heavy
Přehled žíňenek
Mat 4
eta
zápasy
kategorie
13:17
2
Female Gi / Master 2 (40+) / White / Middle
13:37
3
Female Gi / Master 1 (30+) / White / Medium Heavy
13:35
3
Male Gi / Master 1 (30+) / White / Medium Heavy
13:44
4
Female Gi / Adult / White / Medium Heavy
14:24
4
Female Gi / Adult / White / Super Heavy
14:55
18
Male Gi / Adult / White / Light